Ana sayfa Bebek Örgü Modelleri Çocuklar İçin Örgü Çeşitleri

Çocuklar İçin Örgü Çeşitleri

Bebek Şapka Örgü Modelleri

Bu yazı ile sizlerin en çok merak ettiği kız çocukları için en çok beğenilen ve sevilen Çocuklar İçin Örgü Çeşitleri modellerini birlikte inceleyeceğiz. Neler var derseniz; örgü kız çocuk hırkaları, bu hırkalar kışın vazgeçilmesi. Birbirinden güzel örgü modelleri bulunmakta, anneler tercihini birinden yana kullanmakta o kadar zorlanıyor ki;  neredeyse hepsini örmeye karar verecekler. Bu örneklere küçük dokunuşlar ile daha farklı tasarımlar yapabilirsiniz. Kız çocukları zaten modadan anlamaz onlar için en güzel modayı anneleri belirler. Tabi ki bu olay arkadaşında ki güzel örgüyü görünceye kadardır. Çok beğendilerse örgüyü hemen “anne lütfen, bende istiyorum” derler ve anneleri örünceye kadar susmazlar.

Çocuk örgüleri modelleri konusunda biraz örnekler verelim;  baklava dilim şekliyle, acur deseni verilmiş örneği ile tamamlanmış şık limon renkli örgü hırka modeli. İkinci model ise yine baklava dilimli, saç örgü desenleri bulunan ve şal yaka tasarımı ile süslenmiş koyu kırmızı renkli hırka. Şal yaka kısmına lastik örgü deseni kullanmalısınız, kollar ve iki ön taraf boydan boya saç örgüsü ile süslenmeli ve baklava şekilleri verilmeli. Şiş yardımı ile örülen koyu kırmızı ve üzerinde bol desenleri bulunan bu hırka gerçekten örme işlemi tamamlanınca çok iddialı bir tasarım olarak ortaya çıkıyor.

Çocuklar için örgüler verdiğimiz ipuçları ve örnekler ile çocuğunuza güzel takımlar oluşturabilirsiniz. Ayrıca; örneklerde de gördüğünüz gibi bu tasarımları kendiniz için kullanabilirsiniz.

Çocuk Örgü Modelleri

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here