Ana sayfa Örgü Modelleri Dalgalı Üçgenler Örneği Bebek Yelekleri Örgü Modeli

Dalgalı Üçgenler Örneği Bebek Yelekleri Örgü Modeli

Dalgalı üçgenler örgü modeli şişle örülen kolay bir modeldir. Bu örgü tekniği ile bebek ve bayanlar için örgü yelekler gibi örgüler örebilirsiniz.

Son zamanlarda örgü gruplarında karşılaşmış olduğum bir örgü modelini sizinle paylaşıyorum. Araştırmalarım sonunda örgü modelinin adının dalgalı üçgenler örgü modeli olduğunu öğrendim. Gönül hanımın paylaşmış olduğu bu örnek ile bebek ve bayan yelekleri gibi bir çok örgü örülmektedir.

Özellikle bebek yeleği yapan kişiler model bulmakta zorlanıyorlar. Her yerde aynı modeller bulunduğundan dolayı daha farklı model arayanlar var. Bu kişiler için yenihobi.com sitemizde yeni örneklere yer veriyoruz. Şimdi paylaşmış olduğumuz dalgalı üçgenler örgü modeli de farklı modellerden bir tanesidir.

3.5 numara örgü şişleriyle örülen bu modelin motifleri 16 ilmek 16 sıradan oluşuyor. Gönül hanım örneğin yapılışının anlatımını bizim için yayınlamış. O kadar güzel ve sade anlatımı var ki modelin yapımını anlamamanızın imkanı yok. Öncelikle motiflerin yapılışını öğrenmeniz gerekiyorki modellere rahatlıkla uygulayabilesiniz. Onun için öncelikle videoyu izleyip motiflerin nasıl yapıldığını öğrenin sonrasında ise yelek örmeye koyulabilirsiniz.

Dalgalı Üçgenler Örgü Modeli Yapılışı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here