Ana sayfa Örgü Modelleri Şişte Anne Yelek Modelleri

Şişte Anne Yelek Modelleri

Anne Yelek Desenleri

Kışların vazgeçilmesi olan yelekleri bazen çocuklarımız için bazen eşimiz bazen kendimiz için hazırlarız ya da hoşumuza giden modeli satın alabiliriz. Bizde sizlere yardımcı olmak için, şişte anne yelek modelleri  adlı bir sunum hazırladık. Birbirinden güzel modellerin yer aldığı bu sunumda bu yıl moda olmuş yelekleri ayrıca kışın soğukluğunu hiç hissetmeyeceğiniz kadar güzel hazırlanmış yeleklerin modellerine bakacağız. Bu modelleri sizde evinizde kendiniz örebilir veya aynı tarzda bulursanız satın alabiliriz. Biz zevkinize göre kendinizin hazırlamasından yanayız.

Anne Yelek Desenleri
Anne Yelek Desenleri

İçimizi ısıtan, anne yelek modelleri şiş ile örümü gerçekleşmekte ancak tığ ile de yapılır. Birçok bayanın tercihi de şiş ile hazırlanan yeleklerden yana. Örme işlemini yaparken istediğiniz rengi kullanabilirsiniz, tamamen kendi zevkinize uygun şekilde hazırlayabilirsiniz. Üzerlerindeki desenleri ise; saç örgüsü, baklama veya daha başka hoşunuza giden desenler var ise o şekilde tasarlayıp güzel günlerde giyebilirsiniz.  Desenlerin yanında üzerlerine boncuk işlemeler oluşturarak daha göz alıcı olan yelekler yapabilirsiniz.

Şiş anne yelekleri ip kullanımında ise, daha çok yün ipler tercih edilmeli ama baharlık bir yelek örüyorsanız daha ince ipler ve bu iplere uyumlu şişler seçilmelidir. Şiş seçimine dikkat etmelisiniz. Birbirinden güzel örneklerden beğendiğiniz hoşunuza ve zevkinize uyan yelek modellerini tasarlayıp giyebilirsiniz. Bu yelek tasarımlarını kendiniz için örebileceğiniz gibi yetişkin kızınız için hazırlayıp ona güzel bir hediye sunabilirsiniz. Eminiz ki bu örneklerden birini tasarlayıp hediye ederseniz, kızınız çocuk gibi boynunuza atlayacaktır. Güzel günlerde giyin.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here