Ana sayfa Dekorasyon 2018 Duvar Raf Modelleri

2018 Duvar Raf Modelleri

Süpermen Logolu Duvar Rafı

Yaşadığımız çağda teknolojinin gelişmesiyle ev dekorasyon düzenleri değişmekte, her geçen gün daha güzel ve daha akıllı ürünler çıkmaktadır. Bu yazıda sizler ile ortaya çıkarılmış 2018 duvar raf modellerini inceleyeceğiz. Bu modeller içinde en çok tercih ise edilen DIY raf modeli de var, bu model sizinde bildiği gibi yuvarlak bir çemberin ortasına bir tane basamak koyulması. Bu dönemde en çok tercih edilen bu modele değinmeden olmayacağını düşündük.

Raf modelleri arasında en çok tercih edilenler ise merdiven raf modeli, bir diğer adı ise basamaklı raf modeli 2016’da gerçek den çok moda olmayan ev nadir diye düşünmekteyiz. Mutfak ve banyolarınız için ise seramik raf modelleri ön plana çıkıyor. Nedense banyo ve mutfaklarda tahta modeller pek tercih edilmemekte, sebebi ise; nemli havanın fazlaca olması olabilir.  Köşe raf modelleri 2018 yılında olmazsa olmazlardan. Evi genelde bayanların dekore ettiği varsayılırsa köşeye raf koyulmasını atlayan bir bayan düşünemiyorum. Köşe rafı her yıl moda diyoruz.

2018 Duvar Raf Modelleri


Duvar rafı modellerinde, bahçe dekorasyonunda en çok tercih edilen model ise sert malzemeden yapılmış kırılmayacak ürünlerin tercih edildiği ve ev dekorasyon uzmanlarında oylarını bu yönde kullanıldığı görülmekte. Kişiler genelde neyin misafirliği gittiği evlerde gözüne hoş gelen dekoratif ürünleri kendi evinde görmek ister, bu da moda dediğimiz olguyu ortaya çıkarıyor. Yani o ondan görür diğeri ondan derken ürün, 2016’nın en çok tercih edileni olur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here