Ana sayfa Örgü Modelleri Tunus İşi Yelek Modelleri

Tunus İşi Yelek Modelleri

Tunus İşi Bebek Çocuk Hırka Modelleri

Tunus işi yelek modelleri ile öreceğiniz kız bebek yeleklerinin en değişik ve en yeni modelleri sizler için sayfalarımızda yer alıyor. Elinizde kalmış olan artık ipleri de değerlendirebileceğiniz kazak modellerinin yanı sıra kolsuzunu da örerek Tunus işi yelek modelleri meydana getirebilirsiniz. Tunus işi örgü yapacak olanlar kalan parça ipleri değerlendirerek bu tarzda örgüler yapabilirken, diğer yandan hediye edebilirler ya da satışını gerçekleştirerek ekonomilerine katkı sağlayabilirler.

Tunus işi bebek hırkası
Tunus işi bebek hırkası

Çok çeşitli Tunus işi yelek modelleri sitemizde bulabilecek olan hanımlar örnek resimlerden ya da videolu detaylı anlatımlardan faydalanabilirler. Bebeğin cinsiyeti ya da yaşına göre ip seçimi yaparak, örgüye başlayabilir, sayfalarda bulacağınız en güzel modellerin içinden beğendiğiniz bir tanesini yeni doğacak bebekler için hazırlayabilirsiniz. Yapılışının hem kolay olması diğer yandan da çok güzel görünmesi bu örgünün yapılmasını kaçınılmaz kılıyor.

Göçmen örgüsü adı ile de bilinen ve uzun şiş ile birlikte yanında yer alan uzun tığ ile gerçekleştirilen son derece kolay ve değişik bir örgü olan Tunus işi modeli ile Tunus yelek modelli örnek çıkarmanız mümkün olacaktır. Yapılması son derece kolay olan ve en az bir şiş ile gerçekleştireceğiniz el örgüsü ile pek çok değişik örnek meydana getirebilirsiniz. Daha ziyade bebek örgülerinde tercih edilen örgü çeşidi, bebek battaniyelerinin yanı sıra erkek ya da kız bebek örgülerinde de bu teknikte kullanılmaktadır.

3 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here