Ana sayfa Kanaviçe Modelleri Kanaviçe Kedi Modelleri

Kanaviçe Kedi Modelleri

Renkli En Güzel Kanaviçe Modeli

Birçok ev kadını el işleri konusunda sınır tanımamakta klasik birçok modeli evinin dekorasyonu için kullanmaktadır. Kanaviçe her ne kadar oldukça eski bir işleme tekniği olsa da yıllardır hem çeyizlerde hem de evin dekorasyonun tamamlayıcısı olarak neredeyse her evde bulunmaktadır. Bebek odaları, yastıklar, çarşaflar ve pikelere işlenen kanaviçe kedi modelleri birçok modelde oldukça çeşitlidir. Genellikle hamarat ev hanımları koton veya ipek yumak ipliklerle kanaviçe üzerine kurşun kalemle beğendikleri kedi modelini çizerek iğne ve iplik yardımıyla çarpı işareti atılarak yapılmaktadır. Bazı ev kadınları da örnek kanaviçe kedi modeline bakılarak birebir aynısı kanaviçenin üzerine işlenmektedir.

Renkli En Güzel Kanaviçe Modeli
Renkli En Güzel Kanaviçe Modeli

Yıllardır gelinlik kızların çeyizlerinin değişmez parçası olan kanaviçenin en yaygın modelidir kedi modelleri. Ev dekorasyonu için yastıkların üzerine de işlenen kanaviçe kediler bazen de bebek battaniyeleri üzerine işlenmektedir. Kanaviçe kedi modelleri yapmak isteyen hanımlar internette birçok farklı örneği görerek kolaylıkla uygulayabilmektedir. Dilerseniz önce deneme amaçlı başka bir kanaviçe üzerinde deneyerek el alışkanlığı kazandıktan kısa bir süre sonra profesyonel olarak yapabilirsiniz.

Kanaviçe Kedi Örnekleri


Kanaviçe kedi desenlerinden evinizin duvarına pano olarak yaparak ortamda otantik bir hava estirebilirsiniz. Birçok ev hanımı evine ek gelir sağlamanın yolunu ararken bazı hamarat hanımlar kanaviçe kedi modellerinden birçok farklı dekorasyon ürünü üreterek arkadaş çevresine, semt pazarlarında satmaktadır. Çeyiz malzemeleri satan mağazalarla da anlaşarak kanaviçe kedi modelleri yaparak satabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here