Ana sayfa Dekorasyon En Yeni Kanaviçe Şemaları

En Yeni Kanaviçe Şemaları

Kanavice ornekleri kanavice desenleri

En yeni kanaviçe şema ve modellerini görebileceğiniz sitemizde kanaviçeleri dilediğiniz şekilde işleme ve sergileme olanağı bulabilirsiniz. Yastık, kırlent, tablo, pano ya da çok daha farklı alanlarda değerlendirebileceğiniz kanaviçe işlerini, göğsünüzü gere gere çeyiz görmeye gelenlere ya da evinize davet ettiğiniz misafirlerinize sergileyebilirsiniz. Bittiğinde son derece şık ve zarif bir görünüme sahip olan kanaviçe işi, gelenek ve göreneklerimizi yaşatırken, en yeni kanaviçe şemaları ile modernize edilerek, en yeni stille donatılmış evlerde bile yerini baş köşede almayı başarıyor.

kanavice şemaları 2016
kanavice şemaları 2016

Aynı zamanda işlerken stres alan özelliği de bulunan ve hobi olarak da değerlendirebileceğiniz kanaviçe işleri, maharetli kadınların ellerinden çıkarak, çeyizleri, duvarları ve ev tekstili ürünlerini süsleyerek kanaviçe şemaları yapıyorlar.

Sizler için bir araya getirdiğimiz en yeni kanaviçe çeşitleri arasından fikir edinerek, dilediğiniz örneği değişik değişik işleyerek gerek kendiniz kullanabilir, gerek çeyiz olarak değerlendirebilir ya da çok sevdiğiniz birine hediye olarak sunabilirsiniz. Geçmişten günümüze muhteşem örnekler olarak çıkan kanaviçe yapımı, çok zor gibi görünse de aslında işlerken çok keyifli ve eğlenceli geçecek bir el işi ürünüdür. Aynı zamanda yapımını gerçekleştirirken, misafirliğe gidebilir, gittiğiniz yerde de son derece rahat ve kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik yaptığınız kanaviçe ürünün çeyizde yer alması nostaljik bir hava verecek ve aynı zamanda standart ev tekstili ürünlerin arasından ay gibi parlayarak, göğsünüzü kabartacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here