Ana sayfa Firkete Örgü Modelleri Firkete Battaniye Örnekleri

Firkete Battaniye Örnekleri

Firkete Battaniye Yapılışı

Battaniyeler bebekler için vazgeçilmez eşyalar arasında yer almaktadır. Genellikle büyük şehirlerde anne ya da babalar hazır bebek battaniyeleri almayı tercih edilirken kırsal kesimlerde ya da annesi yapabilen, örebilen kişiler tarafından da el emeği bebek battaniyeleri kullanılıyor. Bebek oyuncaklarına dahi giren kimyasal maddeler farika çıkışlı bebek battaniyelerini de etkiliyor. Bu yüzden sizlere Firkete Battaniye Örnekleri sunmaktayız.

Birçok bebek battaniye örgü tekniği olmasına rağmen firkete modelinde sizlere karşı ısrarcı olmaktayız. Bu durumun sebebi; firkete modelinin hem hoş bir duruş sergilemesi, hem de daha modern çizgilere sahip olmasıdır. Tabi güzel olan her şeyin zorluğu olduğu gibi firkete modeli yapmanın da zorluğu bulunmaktadır. Bu yüzden firkete battaniyeler yapmak konusunda herhangi bir bilginiz yoksa yapmayı bilen kişilerden satın alabileceğiniz gibi kendiniz de öğrenmeye başlayabilirsiniz. Bu modelde bir bebek battaniyesi için renkli yün iplikler ve kalıp almanız gerekecek. Şiş ile örgü tekniğini kullanarak ve 2.5 numaralı bir şiş satın alarak hemen ilk denemelerinize başlayabilir, yakınınızın bebeği ya da kendi bebeğiniz için bir battaniye ortaya çıkarabilirsiniz.

Özellikle yaz aylarında olduğumuz için bebeklere yorgan örtmek onların isilik olmasına yol açacaktır. Bu tür sağlık sorunları ile karşı karşıya kalmamak için battaniye tercihi yapan annelere el işi şeklinde hazırlanan ve misafirlerinizin de çok beğeneceği firkete battaniye modelleri önererek seçim şansı sunuyoruz.

Firkete Battaniye Modelleri

Firkete Battaniye Yapılışı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here