Ana sayfa Patik Modelleri Kolay Patik Örnekleri

Kolay Patik Örnekleri

kolay patik yapımı anlatımlı

Bu hafta yine bir arkadaşıma oturmaya gittim. Hoş bir sohbet, demli bir çay ve gel gelelim el işi modellerini konuşmaya. Tabi ki el işi dünyasında birbirinden farklı model seçeneklerinden ya da kategorilerden söz etmek mümkündür. Ancak bunların arasında yine konuşulmaya en çok değer konulardan birinin patikler olduğunu düşünüyorum. Her bayan gibi biz de konuşa konuşa bu noktaya kadar geliyoruz. Tabi bir de işin kolaycılığına kaçma huyumuzun olduğunu da itiraf etmemiz gerekiyor. Bu nedenle bir şey baktığımız zaman en kolayına bakarız. Yine kolay patik örnekleri hakkında konuşurken arkadaşımın sergilediği patikleri inceledim. Model olarak harika olmasının yanında bir de kolaylıkla örülebiliyor olmaları da ayrıca bir güzellik.

kolay patik yapımı anlatımlı
kolay patik yapımı anlatımlı

Desenleriyle güzel bir görünüm sunan ve modelleriyle harika bir sonuç çıkartan arkadaşım, kendi eliyle ördüğü yeni kolay patik desenleri ile bana da bir anlamda fikir sundu. Gerçekten de mükemmel desenler ve farklı renkler. Her birini yapmak isterdim ama zaman alacağından kısadan gitmek zorunda kaldım.

İnternet sitelerinden de aslında araştırmalarımı yapıyorum. Bir model çıkartmak için öncelikle resimleri inceliyorum. Bu anlamda kolay patik resimleri işimin kolaylaşmasında bana yardımcı olmaya yetiyor. Yani istediğim gibi sonuçlara ulaşmak için çok da zahmete girmeme gerek kalmıyor. Şimdi dilerseniz elde ettiğim görselleri size de sunayım. Bakalım siz de benimle aynı düşüncelere kapılacak mısınız?

3 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here