Ana sayfa İğne Oyası İğne Oyası Sinek Kanadı Muska Yapımı

İğne Oyası Sinek Kanadı Muska Yapımı

Merhaba sevgili hanımlar, bugünki videomuzda sizlere İğne Oyası ile Sinek Kanadı Muska nasıl yapılırı anlatmaya çalışacağım. Ben hazır güpir temiz olan gübür üzerinde çalışacağım bugün. Sitemizin en altında Sinek Kanadı Muska Yapımı videosunu da izleyebilirsiniz.

İğne Oyası Sinek Kanadı Muska Yapımı
İğne Oyası Sinek Kanadı Muska Yapımı

Zürafa yaparak başlıyorum. Zürafanın üzerine ikili sinek kanadı çalışacağım.

İğne Oyası Sinek Kanadı Yapımı
İğne Oyası Sinek Kanadı Yapımı

Sinek kanadını bitirdikten sonra yanına bir tane zürafa boş olarak geçeceğim, ikinci zürafaya yeniden sinek kanadı başlayacağım. İkinci sinek kanadını yaptığımda ilk kirpiğimizi oluşturuyoruz ve üzerine çıkıp daha önce sinek kanadından geçiyorum burada zemin oluşturuyorum yeniden sinek kanadı yapıyoruz. Daha önce başlamış olduğum sinek kanadının işlemini bitiriyorum burada. Muskamız oluştu ve muskamızı büyütebilirizde. Yine zürafa yapıp ikinci zürafada sinek kanadımızı oluşturarak zürafanın yanına geçip burada bir temiz oluşturarak yeniden sinek kanadı yapmaya başlıyoruz, en tepeye ulaşana kadar aynı işlemi tekrarlıyoruz.

En tepeye geldiğimizde sinek kanadını tamamlayıp daha önce yarım bıraktıklarımızı tamamlayarak aşağıya kadar ineceğiz. Sinek kanadımızı tamamladık sinek kanadından yapılmış muska bu şekilde olmaktadır. İğne Oyası Sinek Kanadı Muska yaparken takıldığınız noktalarda sitemizin yorum bölümünden sorularınızı bizlere iletebilirsiniz.

İğne Oyası Sinek Kanadı Muska Yapılışı Video

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here