Ana sayfa Tunus İşi Örgü Modelleri Tunus Bebek Yelekleri

Tunus Bebek Yelekleri

hardal rengi kemerli tunus işi yelek modeli

Doğduktan sonra çok çabuk büyüyen bebeğiniz için dışarıdan tekstil ürünü almak yerine el emeği göz nuru şeyleri kendiniz yapmak çok daha avantajlı ve keyifli olacaktır. Doğal bir şıklık katacak olan el işi örgü yelekler arasında öne çıkan modeller arasında da Tunus işi yer almaktadır. Oldukça rağbet gören Tunus bebek yelekleri ile dilerseniz kendi bebeğinizi dilerseniz de sevdiğiniz bir dostunuzun ya da akrabanızın bebeğini süsleyebilirsiniz.

hardal rengi kemerli tunus işi yelek modeli
hardal rengi kemerli tunus işi yelek modeli

Kız ya da erkek bebek fark etmeyen bu modelde yapmanız gereken yalnızca ipin rengini belirlemek olacaktır. Mavi beyaz ya da pembe beyaz renkleri klasik olan Tunus bebek yelek modelleri içinde çok farklı tercihlerde bulunarak ister günlük ister gezmelik örnekler bularak, çeşit çeşit örerek bebeğinize giydirebilirsiniz. Örmesi kolay, ufak olduğu için de kolayca biten bir model olan Tunus işi, şık ve güzel görünümü ile de öne çıkmaktadır.

Siz de sitemizde birbirinden değişik ve güzel yünler ile meydana getirilmiş olan yelek örneklerini bulabilir, arasından seçeceğiniz modeli uygulayabilirsiniz.  Kendi bebeğiniz ya da hediyelik olarak yapacağınız Tunus bebek yelek örnekleri, oldukça kıymetli bir hediye olacaktır. Ayrıca yelekler üzerine, bu işte usta iseniz motifler verebilir ya da örgüye yeni başladıysanız farklı aksesuarlar ile süsleyerek de renklendirebilirsiniz. Çevrenizde pek çok mağazada süs malzemeleri yer almaktadır ancak güzel dikilip dikilmediğine çok dikkat etmelisiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here