Ana sayfa Örgü Modelleri Örgü Bayan Hırka Modelleri

Örgü Bayan Hırka Modelleri

Kırmızı Beyaz Farklı örgü Modeli

Bahar ve kış aylarının en büyük kurtarıcısı olan birçok örgü bayan hırka modelleri ile şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Örgü örmek oldukça zevkli özellikle ev hanımları için büyük bir terapi niteliğindedir. Son yıllarda örgü bayan hırka modelleri de bayanların çeşitlenen kıyafetlerinin tamamlayıcısı olarak örülmektedir. Salaş giyinmeyi sevenler için salaş, daha klasik modelleri sevenler için klasik birçok örgü bayan hırka modeli bulunmaktadır. Sezonun moda renklerinin bir arada kullanıldığı birçok modeli yaparak soğuk havaların etkisini üzerinde hissetmeyeceksiniz. Oldukça kolay hırka örneği modellerini sizde örerek tarzınızı tamamlayan bir kıyafet yapabilirsiniz. El emeği ile örülmüş hırkalar ile bulunduğunuz ortamda fark yaratmanızı sağlayabilir.

Örgü bayan hırka çeşitleri; önden düğmeli, fermuar dikilerek mont havasına büründüren modeller, bolero tarzı modeller, yerlere kadar uzanan modeller olmak üzere oldukça çeşitlidir. Örgü bayan hırka modellerinin çeşitliliği yeni bir moda akımı da yaratmıştır. Hazır giyim sektöründe satılan hırkaların birebir aynısı örülerek el emeği ile yoğrularak farklı bir imaj yaratmaktadır.

Örgü Bayan Hırka Örnekleri


Ev hanımları, genç kızlar kış aylarında evlerinde hobi amaçlı olarak ördükleri hırkaları sevdiklerine hediye etmek için ya da gelir elde etmek için yapmaktadır. Örgü bayan hırkalar kalın şişle örüldüğünde daha salaş bir hırka ortaya çıkacağını unutmayınız. Eğer üzerinizde kalıp gibi durmasını istiyorsanız daha ince şişlerle örmeniz gerekmektedir. Örgü bayan hırka modelleri internet sitesi ve örgü dergilerinde uygulamalı olarak anlatıldığı için kolaylıkla örebilirsiniz.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here