Ana sayfa Moda Şık Gelinlik Modelleri

Şık Gelinlik Modelleri

Şık Gelinlikler

Bugünkü yazımızda evlenecek genç kızlarımız için hazırladığımız, 2016 şık gelinlik modellerini inceleyeceğiz. Bütün kadınların hayalleri olan gelinlik giymek ve bunda aranan nitelikler ise; modaya uygunluğu ve gelinliğin, kişinin karakterine olan benzerliği olarak sıralayabiliriz. Değişen moda ile çok çeşitli gelinlik tasarımları ortaya çıkar. Bu yıl hangi gelinlikler trend olmuş gelin birlikte inceleyelim.

Zarif Sade ve Şık Gelinlik Modelleri
Zarif Sade ve Şık Gelinlik Modelleri

2016 yılında en moda gelinlik, straplez detay verilmiş ve üzerinde ki kemer tasarımı ile gelinlikler adeta zevkinize uygun hala getirilmiş. Kemer rengi ise tamamen sizin seçiminize bırakılmış, ister kırmızı, ister siyah hangisi hoşunuza gittiyse o kemeri takabilirsiniz. Bu anlattığımız gelinlik modelinin adı ise Prenses gelinlik modeli. İkinci bir modelimiz olan Balık gelinlik modeli. Bu modeli tercih edenler ise, genelde uzun boylu ve ince yapılı bayanlar. Bu modelde dantel detayları ve tül etekler gelinliğe bambaşka bir hava katmış.

Bir diğer modelimiz, A kesim olarak adlandırılan model, her vücuda uygun olan ve neredeyse tüm zevklere hitap eden bu modelde; uçuşan tül etekler ayrıca taşlı dantel detaylar ön planda. Bu modelde kemerde kullanılabilir. Son modelimiz ise; uzun kollu gelinlik modeli. Bu model daha resmi durmakta ve giyenlere genelde resmi bir hava katıyor. Klas ve şık görüntüsünden ödün vermeyen kişilerin tercih ettiği model. Bunların yanında şık gelinliklere örnek verecek olursak; elbise tarzı, Helenistik gelinlik modellerini de sayabilirsiniz. Hepsinin birbirinden güzel olduğu tartışılmaz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here