Ana sayfa Bebek Örgü Modelleri Şiş İle Paraşüt Örgü Modeli Yapılışı

Şiş İle Paraşüt Örgü Modeli Yapılışı

Merhaba hanımlar,
Bugün çok farklı ve güzel bir örgü modeliyle karşınızdayım. Çocuk örgü kazak modeli, örgü hırka ve yelek modellerinde kullanabileceğiniz çok özel bir model olan şiş ile paraşüt örgü yapılışını paylaşıyorum. Bebek örgü modelleri yapmak isteyenler için daha önce paylaşmış olduğumuz konular arasında yer alan tunus işi bebek örgü yelek modelleri, şiş ile ajurlu elmas örgü modeli, başak tarlası örgü modeli örneklerini incelemenizi şiddetle ve sevgiyle önermekteyim. 🙂
sis-ile-parasut-orgu-modeli-yapilisi

Şiş İle Paraşüt Örgü Modeli Nasıl Yapılır?

Bu konuda yer alan örneği yaparken mavi ve beyaz renkli ip kullanıldı. Paraşüt örgü modelini yaparken en çok haroşa örgü tekniğini kullanmaktayız. Haroşa örgü yapmayı bilmeyenler https://www.orgudelisiyim.com/harosa-orgu-nasil-yapilir adresine tıklayarak hemen kolayca öğrenebilirsiniz.

Sende Örgü Delisiyim diyorsan bu konuda yer alan örgü modelini yaptıktan sonra Facebook sayfamızda bizimle paylaşın, sizin adınıza sayfamızda adına yayınlamak isteriz. Ayrıca modeli yaparken takıldığınız bir adım olursa konu sonunda yer alan yorum alanında mutlaka sorularınızı iletin.

Şiş ve iplerimiz hazırsa artık modelimizi yapmaya başlayabiliriz. 🙂

Şiş İle Paraşüt Örgü Modeli Videolu Anlatım

https://www.youtube.com/watch?v=ReJq3_1sxH0

2 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here