Ana sayfa Şal Modelleri Üçgen Şal Modelleri

Üçgen Şal Modelleri

Tığ İşi Üçgen Şal Örnekleri

Bu yıla damgasını vuracak olan örgü modellerden bir tanesi de üçgen şal modelleri olacaktır. Her ne kadar sezon trendleri değişse de, her geçen gün eskiye ve yeniden örgüye dönüş, eski ve yeni stilleri ile şal modelleri karşımıza çıkıyor. Tığ ile örülmekte olan üçgen şalları dilerseniz günlük olarak dilerseniz de çeyizlik olarak değerlendirebilirsiniz. İpin niteliğine göre değişecek olan şal modellerini sitemizde bulabilir, günlük kullanımda daha pamuklu ipleri tercih edebilirken, çeyizlik modellerde daha ışıltılı ve parlak ipleri tercih edebilirsiniz.

Tığ İşi Üçgen Şal Örnekleri
Tığ İşi Üçgen Şal Örnekleri

Ayrıca iplerde ebruli ipleri de değerlendirebileceğiniz gibi düz ya da angora simli iplerle yapılan pek çok üçgen şal modelini de sitemizde bulabilirsiniz. Ebruli ip ile örülmüş ve son zamanların modern örgü tasarımlarından biri olan şaşırtmalı üçgen şallar da günlük ve çeyizlik şal modelleri için son derece uygun olacaktır.

Gelin çeyizi için ya da gelinlik üzerine örülecek olan üçgen şal örnekleri arasında yer alan ve geçtiğimiz kış sezonunda tığ işi şal ve yeleklerde karşımıza çıkan modellerden biri olan fıstıklı şal modeli de gayet uygun bir model olaraktır. Yabancı modellerin yanı sıra ülkemizin dört bir yanında beğenilerek ve sevilerek kullanılabilecek harika örgü modellerinden de yararlanabilirsiniz. Gerek motifli gerekse de tek parça şal modellerini sitemizde bulabilir ve keyifle örerek, giyebilir ya da hediye edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here