Ana sayfa Şal Modelleri Çeyizlik Şal Modelleri ve Yapılışı

Çeyizlik Şal Modelleri ve Yapılışı

Çeyizlik Şal Örnekleri

Merhaba hanımlar, bugün sizlere çeyizlik şal modeli yapılışını anlatacağız. Çeyizlik Şal modeli yapılışında dikkat etmemiz gereken 4-5 nokta bulunuyor ve bu noktaları iyi öğrenmemiz gerekecek. Videomuzu izlerseniz yapılış biraz karışık gibi gözüksede aslında pratik yaptıktan sonra evinizde çok kolay Çeyizlik şallar yapabileceksiniz.

Videomuzda izlediğiniz modeli evde yapmak için 2 malzemeye ihtiyacımız olacak. Bu malzemeler sırasıyla 2 no tığ ve angora ip’tir. Ayrıca konumuzun altından galerimizden Çeyizlik Şal Modellerini ve Örneklerini inceleyebilirsiniz.

Çeyizlik Şal Yapılışı


Çeyizlik en güzel şalların yer aldığı bu sitede kendi zevkiniz ve beğeniniz doğrultusunda bir örnek belirleyerek, evinizde yapabilir ve katıldığınız ortamlarda hem en şık hem de en güzel hanımlardan biri olabilirsiniz. En güzel aksesuarlar arasında yerini alan şallar bir yanı ile hanımları ısıtırken, diğer yandan daha da şık ve güzel görünmelerine olanak tanımaktadır. Renkli ya da sade şalların yanı sıra özel gün ve gecelerde kullanılabilecek beyaz, siyah ya da krem rengi şal örnekleri de sitede sizleri bekliyor olacak.

Çeyizlik Şal Modelleri ve Örnekleri

Çeşit çeşit ve farklı pek çok şal modellerini görebileceğiniz sitede kolay modellerin yanı sıra son derece ağır ancak şık şal modelleri de yer almaktadır. Bu tarzda zor olan modelleri daha ziyade gelinlik üzeri için değerlendirebilir, hanımların her yerde ve her zaman şık olmalarını nasıl sağladıklarını cümle aleme gösterebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here