Ana sayfa Kendin Yap DIY Kendin Yap: Yaz Eteğinizi Kendiniz Yapın

Kendin Yap: Yaz Eteğinizi Kendiniz Yapın

GENİŞ VE TOPLANMIŞ

Aşağıdaki kendiniz dikebileceğiniz sekiz adet hoş, yaz eteği modellerine göz atın.

DAR JARSE
DAR JARSE

DAR JARSE

El yapımı etekler her zaman geniş, Bohem tarzda etekler manasına gelmez. Bazen, iyi oturan bir etek de sıcak günlerde giyime yönelik gereksiniminizi karşılayabilir. Sözünü ettiğimiz etekler bilhassa yumuşak pamuklu jarseden yapıldığında iyi duracaktır.

ÖNÜ KISA ARKASI UZUN ETEK
ÖNÜ KISA ARKASI UZUN ETEK

ÖNÜ KISA ARKASI UZUN ETEK

Bu tip etekler geçen yıl oldukça moda olmuştu. Tabii ki hala bu tip bir etek giyebilirsiniz. Gördüğünüz üzere, önü ve arkası farklı boyda etek yapmak oldukça kolay. İkinci el bir maxi etek bu proje için harika bir “baz” olacaktır.

YANA TOPLANMIŞ MAXİ
YANA TOPLANMIŞ MAXİ

YANA TOPLANMIŞ MAXİ

Ne kadar cüretkar değil mi? Bu etek, bikini üzerine giyildiğinde oldukça seksi duracaktır.  Ve eğer plajda başka bir tarz sahibi bayan size eteğinizi nereden aldığınızı sorarsa, onu kendiniz yaptığınızı söylerken haklı olarak çok şık hissedeceksiniz.

ELBİSEDEN YENİ STİL YARATMA
ELBİSEDEN YENİ STİL YARATMA

ELBİSEDEN YENİ STİL YARATMA

Bu sevimli maxi yaz eteğinin eskiden bir elbise olduğuna inanabiliyor musunuz? Eğer yapacağınız değişikliklerle yeni bir stil yaratacağınız şahane bir proje arıyorsanız, Beth size rehberlik edebilir. Bol gelen bir elbiseyi tarz sahibi, düz, maxi bir eteğe nasıl dönüştürebileceğiniz konusunda mükemmel ipuçları paylaşıyor.

GENİŞ VE TOPLANMIŞ
GENİŞ VE TOPLANMIŞ

GENİŞ VE TOPLANMIŞ

Bu benim yakın zamanda yaptığım öğretici dikiş rehberlerimden birisi. Çok kolay bir dikiş projesi olduğuna söz veriyorum. Aslında, bu eteği yapmak için sadece iki tane dikdörtgen parçaya, uzun bir kumaş şerite ve cep parçalarına ihtiyacınız olacak. Canlı ve renkli desenleri olan bir kumaş kullanmanızı öneririm.

ANTHRO-İLHAMLI
ANTHRO-İLHAMLI

ANTHRO-İLHAMLI

Buradaki fırfırlı detayı siz de çok sevmediniz mi? Çok güzel duruyor evet, ancak bu eteğin en iyi yanı bu değil. En iyi yanı tüm bu projenin bir Anthropologie ürününden esinlenilmiş olması. Bu markanın giyim ürünleri oldukça pahalı, bu yüzden Amber’ın hazırladığı bu öğretici rehber her açıdan fantastik.

dikissiz-etek-ucu

DİKİŞSİZ ETEK UCU

Eğer kenar dikişini elinizde yapmaktan nefret ediyorsanız, bu dikiş projesini eğlenceli ve hoş bulacaksınız. Buradaki kenar dikişi kısmı, kontrast renkte bir şerit kullanılıp dikiş makinesi yardımı ile eklenerek bitirilmiş. Alt şerit eteğe sevimli bir görsellik katıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here