Ana sayfa Örgü Modelleri Halkalı Havlu Kenarı Örnekleri

Halkalı Havlu Kenarı Örnekleri

Tığ İşi Halkalı Havlu Kenarı Örnekleri

Halkalı havlu kenarı modelleri 2015 yılının sonlarında genç kızların çeyizlerinde yer almaya başladı ve 2016’ya geldiğimizde ise vazgeçilmez bir çeyiz malzemesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Yeni halkalı havlu kenarı örnekleri üreten ev hanımları oldukça görkemli havlu kenarlarının ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Tığ işi yapılan havlu kenarı modellerine göre daha fazla zahmetli olan halkalı havlu kenarları daha çok Anadolu bölgelerinde yaşayan ev hanımları tarafından yapılmakta ve gelinlik kızların çeyizini süslemektedir. Çeşit çeşit yapılan halkalı havlu kenarı modelleri iğne oyası ile de tığ ile de yapılabilmektedir. Simli halkalı havlu kenarı modelleri, Boncuklu Havlu Kenarı Örnekleri ve İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri çeşitleri bulunan modeller arasından dilediğinizi seçerek sizler de yapabilirsiniz.

Halkalı pembe havlu kenarı örneği
Halkalı pembe havlu kenarı örneği

Halkalı havlu kenarları yapmak için hobi marketlerden alacağınız halkalarla kolaylıkla yapabilirsiniz. 2016 yılında moda olan halkalı havlu kenarları genellikle halkanın simli iple yapıldığı havlu kenarının geri kalan kısmının da tek renk yapıldığı modellerdir.

Havlu kenarları her yıl farklı bir moda akımı yarattığı için özellikle çeyiz hazırlığında olanlar yeni havlu kenarları nedir diye aklından bir soru geçiyorsa kesinlikle cevabı halkalı havlu kenarlarıdır. Halkalı havlu kenarları gerek görkemli görünmesi gerekse yıkandıktan sonra ütü istememesi hanımlar tarafından en çok tercih edilen model olmasının nedenidir. Yıkadıktan sonra herhangi bir bozulma da olmadığı için rahatlıkla halkalı havlu kenarlarını kullanabilirsiniz.

Kaydet

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here