Ana sayfa El İşleri 2018 Örgü Boyunluk Bayan Atkı Modelleri

2018 Örgü Boyunluk Bayan Atkı Modelleri

Canlarım bugün sizlerle bu yeni moda atkılardan birini paylaşmak istiyorum. Bu atkı boyunluk gençlerin trend olarak söylediği moda oldu. Ben de dışarıdan parayla almayın diye istedim sizinle paylaşıyorum.

2016 Altın Yıl olarak ilan edilmekle kalmadı bir de moda üzerine inanılmaz güzellikleri getirdi bize. İşte onlardan sizin için seçtiğim Örgü Boyunluk / Atkı modeli. Geniş saç örgü şeklinde düz bir atkı gibi örülüp uçları dikildikten sonra boyun ve başa örtülen atkı örneği oluşuyor. 2018 bayan atkıları tığ işi ve şiş örgü olarak örülebildiği gibi bazı modellerde de eller şiş gibi kullanılarak örgü tamamlanabiliyor.

Bazı insanların tesettür örgü atkı modeli olarak adlandırdığı bu 2018 Atkı Örneği çocukların soğuk hava şartlarından korunması için birçok annenin tercihi haline gelmiş durumda. Çoklu şiş kullanarak örmek isterseniz ( yani çorap şişleri ile) yanlarını dikişsiz olarak tek parça halinde örmeniz mümkün olan bir model olduğunu söylemek isterim.

Haraşo veya nohut model sevenleriniz varsa bu atkı için değişik örnekler denemeniz mümkün. Mesela haraşo ile başlayıp yüzün üst kısmına gelen haraşo bölümü simli ip ile örüp değişik bir hava katabilirisiniz atkıya.

Örgü boyun atkıları genel olarak iri örnekler ya da saç örgüsü örnekler ile örüyorlar ve çok da şık duruyor. Dar mini örgü etek gibi örüldüğünüz atkıyı başınıza geçirilmiş şekilde kıyafetlerinizi tamamlayabilirsiniz diye düşünüyorum.

Çocuk ve bebekler için bu modeli düşünen arkadaşlar olursa fosforlu iplerin bu modele çok yakıştığını da eklemem lazım. Hepinize kolay gelsin.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here