Ana sayfa İğne Oyası İğne Oyası Tesbih Süsleri

İğne Oyası Tesbih Süsleri

gül oyalı tesbih modeli

İğne oyası modası hiç geçmeyen eşarplarda, çarşaf kenarlarında, oda takımlarında, havlu kenarlarında, yatak örtülerinde, mendillerde ve takı malzemelerinde kullanılırken şimdi de tespihlerde kullanılmaya başlandı. Oldukça güzel görünen ve ipek iplikle örüldüğü için bozulmayan iğne oyası tesbih süsleri nikah şekerinin yerine nikahlarda, mevlitlerde gelen ziyaretçilere dağıtılmak için yapılmaya başlandı.

İğne oyalı tesbih
İğne oyalı tesbih

Hamarat kadınlar örgü konusunda sınır tanımayarak teşbihleri süslemeye başlayan iğne oyası süsler yaparak oldukça ciddi gelirler elde etmektedir. Toplu alımlar yapıldığı için ve düğün, nikah beşik gibi geleneklerin devamlılığı bulunduğu için özellikle bu yıl ciddi oranda bir satış yakalandı. İğne oyası tesbih süsü yaparak sizde evinizde oturduğunuz yerden para kazanabilirsiniz.

Sosyal medyanın gücünü kullanarak yapmış olduğunuz iğne oyası tespih süslerinin resimlerini çekerek burada yayınlayarak daha geniş kitlelere ulaşabilirsiniz. Ya da yalnızca sevdiğiniz insanlara hediye amaçlı yapabilirsiniz. İğne oyası tesbih modellerini kurdeleler ile birleştirerek daha görkemli bir iğne oyası tespih süsü yapabilirsiniz. Hamarat kadınlar eskiden oyalarda kullandığı birçok iğne oyası modelini artık tespihlere uygulamakta ve kendileri de yeni modeller üreterek örgü tekniklerini geliştirmektedirler. İğne oyası ile yapılmakta olan tespih modelleri oldukça geniş bir yelpazeye sahip olmaktadır. Siz de kolaylıkla örülen iğne oyası modellerinden başlayarak zaman içerisinde kendinize has birçok model üretebilirsiniz. İğne oyası ile yapılan bu el işlerine ait internet sitemize girerek yapım aşamalarını bizi takip ederek öğrenebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here