Ana sayfa Güzellik 2022 Yüz Şekillerine Göre Saç Kesimleri

2022 Yüz Şekillerine Göre Saç Kesimleri

Yüz Şekillerine Göre Saç Modelleri

Öyle zamanları gelir ki saç şeklimizi değiştirmek isteriz. Böyle bir işe kalkışacak olan bayanlar ne istediklerine karar vermek zorundadırlar. Yüzlerinin mi saçlarının mı ön plana çıkmasını istiyorlar. Bunu uzun uzun düşünmek ve kuaförünüzle ile karşılıklı fikir alış verişi yaparak karar vermenizi tavsiye ediyoruz. Peki, hangi tip yüze sahip olduğunuzu kestiremiyorsanız ne yapacaksınız? İşte o anda imdadınıza biz yetişiyoruz. Sitemizde hem yüzleri hem e yüz tiplerine uygun saç modelleriniz bulabilirsiziniz. Bu şekilde gerekli incelemeleri yaptıktan ve son kararı verdikten sonra saçlarınızı kestirebilirsiniz. Saç kesimleri hakkında yayınlanan yazılarımızı mutlaka okuyun.

Yuvarlak Yüz Tipine Göre Saç Kesim Modelleri Örnekleri
Yuvarlak Yüz Tipine Göre Saç Kesim Modelleri Örnekleri

Yüzünüzün hangi hatlara sahip olduğuna karar verdikten sonra hangi model kesimini yapacağımıza karar verelim. Yuvarlak yüz hatlarına sahip olan bayanlar, saçlarının volümünü yükselterek yüzlerinin bir nebze incelmesini sağlayabilirler. Kare yüz hatlarını biraz yumuşatmak istersek yuvarlak kesim ile bunu başarabilir. Gördüğünüz gibi her yüz şekline göre uygulayacağımız bir kesim metodu bulunmaktadır. Güzel saçlar her kadının sahip olmak istediği bir şeydir.

Yüz hatları daha birçok çeşitte bulunabilir; yuvarlak, kare, dikdörtgen, enine dikdörtgen, üçgen, ters üçgen veya baklava yüz tipleri sıklıkla görülen tiplerdir. Dikdörtgen yüz yapısına sahip olan kadınlar, çene kemiğini geçmeyecek şekilde yüz şekillerine göre saç kesimleri yaptırabilirler bunu yaparken şakakları örtmeye özem göstermeliyiz. Artık kabuzlarınız kalmayacak, saçlarınız hakkında bilinmeyen yüzlerce bilgiye sahip olan sitemizde aradığınız her şeyin görsellerle anlatımını da bulabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here