Abiye Şal Modelleri

Tesettürlü bayanların özel günlerinde kullanmaları için tasarlanan abiye şal modelleri, gün geçtikçe daha da çeşitlendiği gibi, beğenildikçe de fazlalaşıyor. Payetli şal modellerinin yanı sıra taş ve boncuklarla işlenen şal modelleri de yine en fazla tercih edilmekte olan abiye modeller arasında yer alıyor. Taş ve boncukların tek tek işlendikleri bu modeller kişiye özgü olarak da üretilebilmektedir. Şal rengine uygun olarak bezenen boncuklar muhteşem bir abiye şal meydana getirirken, hanımların özel günlerinde rahatlıkla kullanabilecekleri bir ürün olacaktır.

Muhteşem Pembe Renkli Abiye Şal Modeli
Muhteşem Pembe Renkli Abiye Şal Modeli

Her abiye kıyafet ile tercih edilemeyecek olan abiye şal modellerini daha sade ve sakin abiye elbiselerin üzerine değerlendirerek, gayet şık ve hoş bir hale getirebilirsiniz. Ayrıca boncuk yerine kristal taşların işlenmesi ile daha da güzel olabilecek olan abiye şal çeşitlerini sitemizde bulabilirsiniz. Şal rengi ile elbisenin renk uyumunun sağlanması ile de bütün dikkatler sizin üzerinize çevrilecek ve çok sade bir şıklık yakalamış olacaksınız.

Abiye Şal Örnekleri


Taş baskılı şifon şalların da son yıllarda öne çıktığı düşünülürse, son derece şık ve cool bir yapısı olan ikilinin rahatlığı ve şıklığı kesinlikle göz ardı edilemez. Ferace şalı olarak da adlandırılan bu tür abiye şallar, ufak ya da iri yapılı taşlardan tercih edebilir, tarzınız ve stiliniz doğrultusunda değerlendirebilirsiniz. Çok çeşitli renklerinin de yer aldığı her türlü şal modelini sayfamızda kolayca ve ücretsiz bulabilirsiniz.

Abiye Şal Modelleri” konusunda Bir Fikir

  1. gayet güzel şal modellerini bizler için derleyerek paylaşmıssınız çok teşekkür ederim muhteşemler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir