Bebek Patiği Örneği / Modeli Yapımı ve Anlatımı

Paylaş

Merhaba hanımlar, bugün sizlere bebeklerimiz için yapacağımız Bebek Patiği Örneği yapılışını anlatacağız. Bebek patiği modeli yaparken dikkat etmemiz gereken birçok nokta bulunuyor bu yüzden dolayı videomuzu takip etmenizi öneriyorum. Bebek Patiği Yapılışı biraz karışık gibi gözükse de videomuzdan takip ettiğiniz noktada kısa sürede evinizden sizinde uygulayacağınızı düşünüyorum. Fazla vakit kaybetmeden yapılışına geçelim.

Bebek Patiği Örneği / Modeli Yapımı ve Anlatımı

Ayak dostu patikler, yapılması zevkli giyilmesi ise daha zevkli olan eşyalardır.  Annelerin bebeklerini düşünerek ördüğü patikler her sene farklı bir moda akımı oluşturmaktadır. Bebek Patiği Modelleri 2017 yılında da farklı ve tarz patikler ile karşınızda. Her sene değişen renkleri, yeni oluşturulan desenleri ile kış ayları giymekten vazgeçemediğimiz patiklerin örülmesi de zor değildir. Zor teknikler bulunmakla birlikte çoğunluğu kolay olan teknikler sayesinde yeni başlayan bir bayan bile gayet başarılı işler yapabilir.

Bebek Patiği Modelleri 2017

İşte sezonun modası yeni trend bebek patiği örnekleri. Yeni doğan bebekler için kullanışlı ve ipli bir örgü patik modeli oluşturulabilir. İstediğiniz renk ve deseni üzerine işleyebileceğiniz bu patikler, bebeklerinizin ayağında çok tatlı duracaktır. Yine bebeklerimize araba desenli bir patik örerek onların dikkatini çekebiliriz. Bu sayede hem çocuklarımızı mutlu etmiş oluruz hem de zorla çorap giydirmek sıkıntısı çekmeden ayaklarını soğuktan korumuş oluruz.

Biraz daha büyümüş 5-6 yaşındaki kızlarımız için ise terlik şeklinde bir patik örülebilir. Bu sayede evin içinde gezerken hem ayaklarının altı yere basmamış olur. Hem de tamamen kapalı olmadığı için ayakları bunalmaz. Bir diğer güzel model ise bot tarzı bilekli ve düğmeli örgü patiklerdir. Ayaklarında sanki ayakkabı varmış gibi bir izlenim oluşturan bu patikleri çocuklarınızda giymek için can atacaktır. Bu sayede kışın dondurucu soğuklarda ayaklarına bu patikleri giyerek soğuktan korunmuş olacaklardır. Yeni doğmuş bir kız çocuğunun ise renkli şeyler dikkatini çekeceğinden ona çilek motifli bir patik örebilirsiniz. Böylece hem ayaklarını korumuş olacaksınız hem de güzel desenli patik ile çevresindekilerin odak noktası haline gelmesini sağlayacaksınız.

Kaydet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir