Ana sayfa El İşleri Boncuk İşi Salon Takımı Modelleri

Boncuk İşi Salon Takımı Modelleri

En Güzel Boncuk İşi Salon Takımı Modelleri

Salon en çok göz önünde olan evin bölümlerinden bir tanesi olduğu için salonda misafirler ağırlanır ve gerek direkt olarak gerekse de dolaylı yollardan salonunuz hakkında yorum yapılarak genel ev hakkındaki düşünceler oluşmuş olur. Bu nedenle de iyi bir düşünce alabilmek için salonunuza özen göstermeniz ve Boncuk İşi Salon Takımı Modelleri hazırlamanız gerekmektedir.

Salon takımını hazırlamak için önce bir malzeme listesine göz atmanız lazım. Aksi halde eksik miktarda alınan malzemeler yüzünden güzel bir el işi ortaya çıkaramazsınız. Ya da fazla malzeme aldığınızda boşa masraf yapmış olursunuz. Pratik ve ekonomik ev dekorasyonu için sizlere malzemeleri sıralıyoruz. Çizmeli satılan naylon ip, bileylenmiş bir pense, cam kum boncuk 1 kilo kadar yeterlidir, cam boru boncuk ise bir buçuk kilo olmalı, makas, çakmak ve son olarak da boncuk iğnesi yeterli olmaktadır. Boncuk işi salon takımı yapmak için malzemeleri hazırladıktan hemen sonra modelin yapımına da geçebilirsiniz. Hem kolay, hem de şık bir takım için kolları sıvayın.

Model için ipi ikiye katlayarak ucunu çakmakla yaktıktan sonra 12 farklı boncuğu geçirin. İğnenizi alarak 1. Boncuğun içinden geçirdikten sonra 1 borunun ardından 3 boncuk ve tekrar 1 boru sıralamasını takip edin. Sonra kumları da motife 3’erli sırayla ekliyoruz ve birleştirme işlemini yapınız. Salon takımı modelleri arasından en çok tercih edileni yaparak salonunuza koyun.

Boncuk İşi Salon Takımı Örnekleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here