Ana sayfa Tığ İşi Tığda Yelek Modelleri

Tığda Yelek Modelleri

Tığla Yapılan Yelek Modelleri

El işlerinin en önemli konularından biri de tığ modelleridir. İşlenmesi kadar model sonuçlarının da çok hoş olduğu bu seçenekleri değerlendirirken, el işine olan ilginiz daha da artacaktır. Ben de aslında ilk başlarda çok anlamsız buluyordum. Hatta yapanlara kızıyordum. Hazırı varken neden bu kadar zahmet ediyorsunuz diye kızardım. Ancak işin içine girince durumun hiç de böyle olmadığını anladım. Özellikle de geçtiğimiz kış sezonunda arkadaşımın tığ yelek modelleri üzerine yaptığı tasarımları gördükten sonra fikirlerim tamamen değişti. Gerçekten de anladım ki bir işe başlamadan eleştirmek sadece boş sözlerden ibaret kalıyor.

tığ yelek modelleri
tığ yelek modelleri

Yelek modelleri, elle işlendiğinde hem kıymeti daha çok artar hem de çekiciliği. Bir bayanın kesinlikle bilmesi gereken konuları sıraladığımda da yine bu modellerin çok daha ön planda tutulması gerektiğine inanıyorum artık. Tığ yelek modelleri ile harika tasarımlar çıkartabileceğinizden emin olabilirsiniz. Bu konuda sitemizden sunduğumuz fikirleri inceleyerek daha net karara varabilirsiniz.

Güzel el işçiliği ile elde edilen yelek modellerini ister hediyelik olarak sevdiğiniz birine verin, isterseniz de mevsim geçişlerinde kendiniz giyin. Gerçekten o zaman bana hak vereceksiniz. İsterseniz lafı fazla uzatmadan tığ işi en güzel yelekler konusunda toparladığım görselleri sizlere sunayım. Kararınızı verin bakalım. En güzel yelek modelleri hazır giyim sektöründe mi yoksa el işlerinde mi o zaman daha net anlayacaksınız.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here