Ana sayfa El İşleri Harika İğne Oyası ve Mekik Oyası Modelleri

Harika İğne Oyası ve Mekik Oyası Modelleri

2016 çeyizlik hazırlığında olan genç kızlarımız için hazırladığım birbirinden harika mekik oyası ve iğne oyası modelleri ve örnekleri ile karşınızdayım. Şahsen çok beğendiğim örnekleri sizler için albüm şeklinde hazırladım. Eğer beğendiğiniz bir örnek olursa sizde işlersiniz.

Tabi iğne oyası olsun mekik oyası olsun çok zor bunlar diyenleriniz vardır. Evet marifet ister ama yapmaya bir kere karar verirseniz eliniz alışacaktır ve çok kolay öğrneeceksinizdir.

Hamarat ve zarif bir hanım ancak işlediği oyalardan anlaşılır. Tüm zarafetiyle işlenen bu oyalar için arkadaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi yolluyorum.

Hepsinden Allah razı olsun yaptıklarını sizlerle paylaşmam için önüme açtılar istediğini beğendiğini al dediler bende en çok beğendiklerimi seçtim ve galeri halinde sizlerle paylaşıyorum. Haliyle yaz aylarına az kaldı tabi düğünler de yaklaşıyor.

Evlenecek veya sünnet düğünü yapacak kişilerin bu arada Allah yar ve yardımcıları olsun. Çok zor iş hepimizin başından öyle veya böyle geçip gidiyor. Önemli olan geride bıraktıklarımız çeyiz olarak hazırladıklarımızla evlatlarımızın mutluluğu…

Aşağıda sizleri de mutlu edeceğini düşündüğüm dolu örnek var. Sizlerde beğendiklerinizi bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here