Ana sayfa Örgü Modelleri Deray Baykal Dikişsiz Yelek Örgü Modeli Yapılışı

Deray Baykal Dikişsiz Yelek Örgü Modeli Yapılışı

Merhaba hanımlar,

Örgü delisiyim olarak her geçen gün farklı konularla ile sizlere paylaşımlarda bulunup birbirinden güzel örgü modelleri ve tekniklerini bütün heyecanımızla paylaşmaya devam ediyoruz. Bu konumuzda siz örgü severler için dikişsiz örgü yelek nasıl yapılır Derya Baykal’ın programı dahilinde paylaşıyoruz. Kışın yelek giymeyi seven kadınlar ve minik şirin çocuklarımız için yelek modelleri kategorimizi inceleyerek daha fazla modele ulaşabilirsiniz.
dikissiz-yelek-yapilisi
Yelek örgü modelini yaparken kullanabileceğiniz bir çok örgü tekniği ve modelleri yer almaktadır. Örgü delisiyim olarak sizlere önerebileceğimiz örgü modelleri arasında kabartmalı yan trabzan, yalancı saç örgüsü ve sihirli örgü modeli tekniklerini kullanabilirsiniz. Bu örgü modellerine ek olarak sizlerinde bildiği önereceğiniz teknikleri bizimle paylaşabilirsiniz.

Ayrıca Facebook sayfamızda en çok beğenilen ve okunan konulardan olan tığ işi örgü yelek modelleri konusunuda inceleyin.

Dikişsiz Yelek Örgü Modeli Nasıl Yapılır?

Şimdi şiş ve ipleri elimize aldıysak dikişsiz yelek modelini yapmaya başlayalım. 🙂
Dikişsiz yelek örgü modelinde yapamadığınız takıldığınız bir adım olursa yorum alanında paylaşabilirsiniz sizlere yardımcı olurum. 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=DxS3ERr_Sfo

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here