Ana sayfa Güzellik Düz Saç Kesimi

Düz Saç Kesimi

Pek çok kadının merak konusudur saç hatta vazgeçilmezidir. Kıyafetin ve makyajın tamamlayıcısıdır ve bu yüzden saç kesimi çok önemlidir. Düz Saç Kesimi kolay olarak görünür ve hatta kadınlar evlerinde bu kesimleri yapmaya çalışır, tamamını kesemese de ufak dokunuşlar yaparlar. Aslında göründüğü kadar kolay değildir.

El becerisi olanlar evet ufak dokunuşlar yapabilse de düz saç hata kaldırmaz ve en küçük hatada soluğu kuaförde almanız gerekir. Bu hatalarınız bazen kısalmasını istemediğiniz saçlarınızın mecburen kısalmasına sebep olur. Ama üzülmeyin kısa saçlarında kendince ayrı bir havası vardır. Kısa saçlar düz saçlara çok yakışan modeller arasındadır.

Nasıl ki klasikleşmiş uzun yıllardır kullanılan saç modelleri varsa, her yıl yenilenen saç modasında modeller kadar kesimlerde değişmektedir. Saç Kesimleri 2016 moda dünyasına yeniliklerle girdi. Klasik kesimden vazgeçmeyenler dışındaki kadınlar 2016 modasına uymaktan hiç çekinmediler. Kuaförlerin kapısında adeta kuyruk oluşturdular. Peki bu modeller neler diye sorarsanız sizleri sitemize bekleriz. Daha ayrıntılı bilgiye ulaşarak 2016 modası olan kesimlerden bir tanesini sizde seçebilirsiniz. Ayrıca Kısa Saç Nasıl Kesilir videomuzu inceleyebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here