Ana sayfa Örgü Modelleri Örgü Kalemlik Modelleri

Örgü Kalemlik Modelleri

Örgü Kalemlik Modelleri

Zaman ne de çabuk geçiyor meğer. En son annemin bana ilkokula giderken ördüğü kalemliği hatırlayınca, bir an zamanın çok hızlı geçip gittiğini düşünmeden edemedim. Şimdilerde artık bir anne olarak çocuklarım için bir şeyler yapmaya çalışıyorum. El emeği göz nuru örgü kalemlikler ile çocuklarımın okul heyecanına sanki o günlere geri dönmüşçesine heyecanlanıyorum. Aslında o zamanlar pek de seçenek yoktu. Sadece güzellik, annemin mahir ellerinden çıkmış olmasıydı. Şimdilerde imkânlar da fazla seçenekler de… Ben de tüm bunları değerlendirerek en güzel modellerin oluşması için gerekli çalışmaları yapıyorum. Tabi tüm bunları yaparken size de fikir olması açısından sitemizden yayınlıyorum. Belki de sizin de aradığınız gibi bir modeli bulacaksınız.

Örgü Kalemlikler
Örgü Kalemlikler

Yeni sezonda ipliklerin renklerinin değişmesi, modellerin yapımında daha farklı fikirlerin sunulması gibi pek çok özellik bir arada kendini gösterebiliyor. Bu da tabi ki heyecanlı bir el işini yapmak için oldukça ideal sonuçların meydana çıkmasında yardımcı olmaya yetiyor. Örgü kalemlik modelleri arasından dilediğiniz gibi bir tarz ve aradığınız gibi modelleri değerlendirebileceğiniz sitemiz sayesinde en iyi sonuçları elde edeceksiniz.

Aslında bunları biraz daha detaylandırmak adına sitemizde yer verdiğim resimleri incelemeniz de fikir edinmeniz açısından işinizi kolaylaştırmaya yetecektir. Yenilikleriyle birlikte göz alıcı modelleri sunduğumuz sitemizde, örgü kalemlik resimleri konumuzu inceleyerek daha şık modellere ulaşmanın keyfine vararak istediğiniz gibi sonuçlara daha hızlı bir şekilde ulaşacaksınız.

1 YORUM

  1. Örgü kalemliklerin tarifini verseniz
    Kaç ilmek başlanacak hangi örgü türü ile kaç numara şişle örülecek

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here