Ana sayfa Dekorasyon En Güzel Nevresim Takımları

En Güzel Nevresim Takımları

Sarı ve Gri Renkli Nevresim Takımı Modelleri

Nevresim takımı yastık kılığı, çarşaf ve nevresimden oluşan üçlü set olarak satılan ürünlerdir. Nevresim takımları artık adeta birer tabloyu canlandırır gibi görünmekte ve eskisi gibi karmaşık renkleri bir arada barındırmamaktadır. En Güzel Nevresim Takımları 2016 yılında hiç şüphesiz ki 3D görünümlü nevresim takımları olmaktadır.

Nevresim takımları creton, ranforce, percale, saten olmak üzere genel itibari ile 4 türde gruplandırılmaktadır. Creton; oldukça ekonoik kumaş türünden üretilen nevresim takımlarını ifade eder. Ranforce; piyasada en çok satılan standart nevresim takımlarının genel adıdır. Percale; kaliteli orta sınıf dokuma teknikleri ile üretilen nevresim takımı türünü ifade ederken, saten ise parlak ve sık kumaştan üretilen en kaliteli nevresim takımı olmaktadır.

Yatak odalarının olmazsa olmazı nevresim takımları içerisinde huzurla uyuyarak bir sonraki güne başlanması için oldukça önemli. Nevresim takımının kumaşından, rengine, desenine kadar birçok tarzda üretilen nevresim takımlarının bu yıl sadeleştiği gözlemlenmekte. Satışları oldukça iyi olan genellikle tek renk nevresim takımlarına bu yıl Osmanlı motifleri ve etnik desenlerle üretilmiş ürünler damga vurdu. Özellikle genç kızların çeyizleri için en güzel nevresimleri almak isteyen anneler tercihlerini altın yaldızlı etnik motiflerin kullanıldığı ürünlerden yana kullanmaktadır. Hem çeyiz olarak hem de geleneklerimizin vazgeçilmez parçası olan evine gelen misafiri en iyi şekilde ağırlamak isteyen ev hanımları bu tür nevresim takımlarını tercih eder hale gelmektedir.

En Güzel Nevresim Takımı Modelleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here