Ana sayfa Örgü Modelleri Tığ Oyası Havlu Kenarı Örnekleri

Tığ Oyası Havlu Kenarı Örnekleri

Çeşit çeşit iğne oyası havlu kenarı örnekleri

Her genç kızın vazgeçilmez çeyiz parçası olan tığ işi şeklinde hazırlandıktan sonra sandıklara ve bohçalara koyulan havlu kenarları hemen hemen herkesin evinde bulunmaktadır. Oldukça şık görünümlü ve görkemli yapılan havlu kenarları serildiği zaman ortamın havasını da değiştirmektedir. Bu yıl yeni tığ oyası havlu kenarı örnekleri arasında sadelik ve etnik motifler ön plana çıkmaktadır.

Çeşit çeşit iğne oyası havlu kenarı örnekleri
Çeşit çeşit iğne oyası havlu kenarı örnekleri

Çeyizlerde veya hediyelik olarak yapılan havlu kenarlarının yapılması oldukça emek isteyen yapımı keyifli bir iştir. Yapmaya yeni başlayanlar için havlu kenarlarını daha gösterişli hale getirmek isteyenler düz dikdörtgen bir model yapıldıktan sonra üzerine işleme yapabilirsiniz. Yeni havlu kenarları modasını da böylece yakalamış olursunuz.

Havlu kenarları yalnızca çeyiz ve hediyelik olarak yapılmamakta birçok ev hanımı havlu kenarı yaparak ek kazanç sağlamaktadır. Yaptığı havlu kenarlarına uygun havlular satın alıp diktikten sonra satışını yapan kadınlar son yıllarda sosyal hesaplarından da yaptığı havlu kenarlarının resmini çekip paylaşarak daha geniş bir kitleye satış yapmaktadır. Tığ oyası havlu kenarları yapımı da zevkli olduğu için kolay ilerlemekte ve çokça havlu kenarı yapılarak satılmaktadır. İsterseniz çeyiziniz için, isterseniz de banyonuzda kullanmak için siz de havlu kenarı yapabilirsiniz. Havlu kenarlarında 2016 yılındaki sadeleşmiş modeller modern genç kızların da tercih edeceği bir ürün olacağı için havlu kenarı modasını takip etmeniz satışlarınızı arttırmanız için oldukça önemli bir ayrıntı olmaktadır.

2 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here