Ana sayfa Örgü Modelleri Etamin Şablonları Kuş Desenleri

Etamin Şablonları Kuş Desenleri

Yeni Kalpli Etamin Örnekleri

Etamin yapmak basit olduğu kadar bilgi gerektiren bir iştir. Farklı modeller ortaya koymak size bir sanat eseri ortaya çıkarma şansı tanımaktadır. İlmek ilmek işlenerek harika bir güzellikte işlemeler yapabilirsiniz. Bunlardan bir tanesi ve en çok dikkat çekeni de kuş desenleridir. Etamin şablonları kuş desenleri sayesinde sizlerde kendiniz için harika bir işleme yapabilirsiniz. Bu işlemeniz sayesinde ortaya güzel ve unutamayacağız işler çıkarabilirsiniz.

 

Kanaviçe kuş – kasnak pano
Kanaviçe kuş – kasnak pano

Tabi bu işleri elinizden ortaya çıkması sizi daha gururlu hale getirecektir. İlk olarak yapmanız gereken yapmak istediğiniz kuş deseninin bir şablonunu elinize almaktır. Bu sayede ilk adımı atmış olursunuz. Bu şablon üzerinden renk tercihleri tamamen size kalıyor. Ortaya güzel ve harika bir çalışma çıkarmak istiyorsanız renk seçimi her şeyden önce geliyor. Renkleri birbiri ile uyumlu yaptığınız işleme işlemi bittiğinde duvarınızda sergileyebileceğiniz güzel bir modeliniz olabilir. Etamin kuş deseni nasıl yapılır? Sizlere kısaca bahsetmeye çalıştık.

Sizler ile paylaşmış olduğumuz şablonlar arasından beğendiğiniz bir tanesi üzerinden kendiniz için bir çalışma yaparak bu işe başlayabilirsiniz. Mantığını anladıktan sonra sizde bir şablon çıkarabilir ve etrafınızda ki insanlar ile bunu paylaşabilirsiniz. Günümüzde bu şablonların sayısı giderek artıyor. Çünkü etamin kuş deseni yapanların sayısı giderek artıyor. Binlerce kuş olduğunu göz önüne alırsak ortaya çıkarabilecek daha birçok şablon var. Sizlerde fikirlerinizi bizlerle paylaşarak ortaya güzel şeyler çıkarabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here