Ana sayfa İğne Oyası İğne Oyası Tesbih Modelleri

İğne Oyası Tesbih Modelleri

İğne Oyası Tesbih Modelleri

Hanımlar, boş zamanlarında illaki bir şeylerle uğraşırlar. Özellikle de ev hanımları, bu konuda daha mahirdirler. Çalışan bayanların aksine sürekli olarak el işi dünyasını takip etme olanaklarına sahip oldukları için, hazırladıkları modeller de oldukça şık olmaktan kendini alamıyor. Yine iğne oyası modelleri arasında kendini gösteren ve bu anlamda ön plana çıkan iğne oyası tesbihler, yeni sezonda bayanların dikkatinden kaçmayacak tasarım ve güzellikleriyle kendilerinden söz ettiriyorlar. Kültürel değişimlerin farklı renkleri ile renklenen tesbihler, hediyelik eşya için oldukça ideal fikir olarak da kabul edilebilir.

İğne Oyası Tesbih Yapılışı
İğne Oyası Tesbih Yapılışı

Eşimden beklentilerim vardır. Mesela beni sevindirmesini isterim. Akşam eve geldiğinde bana bir sürpriz yapması hoşuma gider. Eminim ki benim de ona sürpriz yapmam hoşuna gidecektir. O nedenle iğne oyası tesbih modelleri yeni sezon tasarımlarıyla dikkatimi çekiyor. Eşimin tesbih sevdiğini bildiğim için bu konu üzerinde durmak istedim. Eminim ki güzel sonuçlar elde edeceğim.

Yaptığım incelemelerde elde ettiğim örnekleri sizlerle de paylaşmak istedim. Belki benim gibi fikir arayışı içinde olanlara yardımcı olacaktır. Şık ve farklı modellerin bir arada olduğu 2016 yılında iğne oyası tesbih örnekleri ile daha güzel hediyeliklerin hazırlanacağını düşünüyorum. Siz de inceleyerek tüm bu güzellik ve incelikler hakkında daha iyi bilgi edinebilir, modellerin yapılışı hakkında daha net bilgilere sahip olabilirsiniz. Ancak sürekli olarak sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here