Ana sayfa Örgü Modelleri Örgü Bikini Mayo ve Pareo Modelleri

Örgü Bikini Mayo ve Pareo Modelleri

Örgü Dantelli Mayo

Bu işi biraz abarttık mı, yoksa olması gereken bu mu bilmiyorum ama bu sezonda yeni bir dantel modeli daha doğrusu farklı bir moda ile yeniden karşınızdayız. Örgü modelleri, bildiğiniz gibi bayanların hayal gücüne güç katan konulardan biridir. Yani belli bir kategoriyle sınırlı kalmaz. Hazır yaz sezonu da gelmişken deniz için hazırlıklarımızı yapmaya başlamamız tam isabet olacaktır. Bahsettiğim konuya alıştırarak girmek daha mantıklı geldiği için bira dolambaçlı girdim konuya.

Örgü Dantelli Mayo
Örgü Dantelli Mayo

Bahsettiğim konu, örgü bikini mayo ve pareo modelleri yani yeni yaz döneminde denize giderken, kadınlığımızı ve el maharetlerimizi biraz daha fazlasıyla göstereceğimizi söylemek istiyorum. Uzun, kısa ve pareo modelleri ile keyifli bir yaz tatili geçireceğiz.

Örgü Bikini Mayo ve Pareo Resimleri

Yeni sezonda bayanların kendi elleriyle işledikleri, bazen de hazır bulabildikleri örgü modellerinden biri olarak karşımıza çıkan örgü mayo modelleri, canlı modelleriyle gerçekten de göz kamaştırıyor. Hani ipliğin de biraz yapısı hakkında bilginiz varsa, kesinlikle su çekip toplanmayacağını da söylememiz gerekiyor.

Yani örgüler, sezonda başımıza bela olmayacak, aksine güzel bir görünüm ile kendini gösterecektir. Farklılık olsun ve tarz olsun diye de aslında örgü pareo modelleri konularına bakabilirsiniz. Neticede yenilik yapmak ve bir şeyler üzerinde fikir üretmek sizin de işinize gelecektir. Tüm bunları söyledikten sonra seçtiğimiz modelleri sizlere sunarak fikirlerinizi almaya başlayabiliriz.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here