Ana sayfa İğne Oyası İğne Oyası Yazma Kenarı Örnekleri ve Yapılışı

İğne Oyası Yazma Kenarı Örnekleri ve Yapılışı

Yeni yazma kenarı iğne oyası modelleri

Çeyiz konusunda hazırlık yapan bayanların ne kadar sıkkın ve tez canlı olduklarını iyi bilirim. Her bayanda bu heyecan bir şekilde kendini göstermiştir. Doğrusu işin tecrübelisi olarak ben de az hayıflanmadım. Ama zamanın genç kızlarının bu konuda çok şanslı olduklarını söyleyebilirim. Eskiden iğne oyası yazma kenarı örnekleri için arkadaşlar arasında gezinme şansımız ancak olabiliyordu.

İğne Oyası Yazma Kenarı Desenleri

Ancak şimdi teknolojinin ileri durumda olması, arayışların hem daha rahat olmasını sağlıyor hem de farklı fikirler edinme konusunda daha etkin oluyor. Yeni sezonda şöyle bir moda konularına göz atayım dedim, birbirinden farklı yazma kenarı oya desenleri konuları açılmış sitelerde. Eh! Bizim de işimiz buysa madem ben de ziyaretçilerime fikir sunayım dedim.

Yine klasik yöntemlerden birini uygulayarak sosyal medya sitelerinden tanıdığım genç kızların çeyiz örneklerini inceledim. Tabi bununla da sınırlı kalmadım. Yazma kenarı oya örnekleri 2016 koleksiyonunu oluşturmak için bir de kendi ellerimle işlediğim modeller üzerinde de değerlendirme yaptım. Ulaştığım sonuçları görsellere dökerek sitemizden sizlere sundum.

İğne Oyası Yazma Kenarı Yapılışı

Fikir olması açısından sunduğum görselleri inceleyerek hem nasıl bir değişimin yaşandığını görebilir hem de en seçeneklerim hakkında bana not verebilirsiniz. İddialı olmasam da kendi işlediklerimde, arkadaşlarımın modelleri arasından seçip iğne oyası yazma kenarı yapılışı koleksiyonuna dahil ettiğim fikirleri beğeneceğinizi düşünüyorum. Bakalım siz ne diyeceksiniz?

İlginizi Çekebilir!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here