Ana sayfa Tığ İşi Tığ İşi Bayan Yelek Modeli Yapılışı

Tığ İşi Bayan Yelek Modeli Yapılışı

38.764 okundu
0Merhaba hanımlar, bugün sizlere Tığ işi bayan yelek modeli yapılışını ve yapılırken dikkat edilmesi gereken tüm noktaları sizler için anlattık. Tığ işi bayan yelek modeli yapılışını videolu olarak sitemiz üzerinden izleyebilirsiniz. Ayrıca konumuzda Tığ işi bayan yelek modelleri galerimizi gezerek yelek modellerini inceleyebilir yeni desenler çıkartabilirsiniz.

 Tığ İşi Bayan Yelek Modeli Yapımı

Yapılışı son derece kolay diğer yandan son derece de gösterişli olan Tığ işi bayan yelek örnekleri sitemizde bulabilirsiniz. El emeği göz nuru yelek modellerinden kız ve de erkek yelek modellerini karışık şekilde bulabileceğiniz sayfamızda dilerseniz kendiniz, dilerseniz eşiniz ya da çocuklarınız için değerlendirebilirsiniz.Tığ İşi Bayan Yelek Modelleri

Özellikle erkek çocukları için arabalı ya da kardan adam modelli Tığ işi bayan yelek modelleri ile birlikte kız çocukları için çiçek modelleri olanları mutlaka değerlendirmelisiniz. Tek şişle yapılabilecek olan modeller arasında kapüşonlu yelek modelleri de eski bir model ile yeni tarzı bir araya getirirken, çok güzel bir karma model meydana çıkıyor.  Online Sayfada yer alan resimlerin üzerine tıklayarak ayrıntılarını görebilir, videolu anlatımlardan da yapımlarına ilişkin detaylara ulaşabilirsiniz.

Özellikle minik bebekler için hazırlanacak olan Tığ işi bayan yelekler örgüye yeni başlayan hanımlar için de son derece eğlenceli ve zevkli bir örgü süreci olacaktır. Örgü örmek aynı zamanda çok iyi bir dinlenme ve kendini dinleme süreci yaşatırken, dilediğiniz her yerde örme ve istediğiniz misafirliğe de götürme lüksüne sahip olabiliyorsunuz. Sonucunda da ortaya çıkan örnek, model ve aynı zamanda da yelek hem sizi hem de hediye edeceğiniz kişiyi memnun edince değme keyfine bir sonuç ortaya çıkabiliyor. Siz de sitemizde yelekten patiğe, ceketten kazağa kadar pek çok modeli bulabilir ve keyifle örmenin tadını çıkarabilirsiniz.
BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here