Ana sayfa Dekorasyon Kendin Yap: Evde Çerçeve Yapımı

Kendin Yap: Evde Çerçeve Yapımı

Evde Çerçeve Yapımı

KADEMELİ TABAKALAR

KADEMELİ TABAKALAR
KADEMELİ TABAKALAR

Bu kendin-yap fotoğraf çerçevelerinin ilki Martha Stewart’tan. Bu listede yer alan en şık ve minimalist fotoğraf çerçevelerinden biri. Harika mimari çerçeve detayını yaratmak için katmanlar haline getirilmiş mantarağacı parçalarından yapılmış. Sevimli, değil mi? Sprey boyayla siyaha boyandığında çok hoş görüneceğinden eminim.

ŞEKER KUTUSU

Şeker Kutusu
Şeker Kutusu

Sevgililer Günü’ne dair şeker kutusundan yapılmış bir fotoğraf çerçevesi mi? Eğer bu yaratıcı değilse nedir bilmiyorum.  Parlak zeka göstergesi olmasının yanında, aynı zamanda basit bir proje. Kutunun kapağının alt ve üst kısımlarını yüzyüze getirecek şekilde ayarlayın. Ayrıca alt kısımdan dayanak oluşturacak bir parça kesin.

ÇİZGİ ROMAN

Çizgi Roman
Çizgi Roman

Alexa bu kendin-yap fotoğraf çerçevesini bir Cadılar Bayramı dekor eşyası olarak tasarlamış, ancak bence bu bir erkek çocuğunun odasında tüm yıl boyunca harika duracaktır. Bunu yapmak için, sadece çizgi roman panellerini veya illüstrasyonlarını mağazadan alınmış bir çerçevenin üzerine tutkallayın. Sözkonusu çerçeve öncelikle siyaha boyanmalıdır.

KARTONPİYER

Kartonpiyer
Kartonpiyer

Bu benzersiz görünümlü yuvarlak çerçeve bir tavan kartonpiyeri. Akıllıca, değil mi? Liz yalnızca kartonpiyeri boyamış ve sonra ortasına yuvarlak bir fotoğraf yerleştirmiş.

ŞABLON BASKISI

Şablon Baskısı
Şablon Baskısı

Bu güzel kendin-yap çerçeve fikri resimlere ya da fotoğraf duvarınıza şablonla baskı yaptığınız desenler oluşturmanın harika bir yolunu sunuyor. Bu çerçevelerdeki şablon baskılı kısımlar, aslında, yalnızca ahşap parçaları. Kalıp kullanarak çekici hale getirildikten sonra, mağazadan alınmış çerçevelere çivilenmiş.

FOTOĞRAF KOLAJI

Fotoğraf Kolajı
Fotoğraf Kolajı

Fotoğraflardan yapılmış bir çerçeve! Çok eğlenceli değil mi? Bu projeyi tutkal yardımıyla yapabilirsiniz, ancak reçine de işinizi görecektir. İkincisi daha hoş bir rötuş ve daha iyi bir boyutta olmasını sağlayacaktır. Yalnızca iyi havalandırılmış bir alanda çalıştığınıza emin olun.

OYUNCAKLAR

Oyuncaklar
Oyuncaklar

Bu, kendin-yap fotoğraf çerçevesi fikirleri içerisinde muhtemelen en sevdiğim fikir. Bu çerçeveyi yapmak için çeşitli oyuncakları eski bir çerçeveye sıcak tutkalla yapıştırın ve sonra her şeyi sprey boyayla boyayın. İşte oldu! Bu benim birçok uzun süreli el sanatı teorilerimden birisini doğruluyor: bazen, tek ihtiyacın olan sıcak tutkal ve boyadır.

ROZET

Rozet
Rozet

Nefis ve stil sahibi görünüşü olan, el yapımı bir fotoğraf çerçevesi mi arıyorsunuz? Bu gül rozeti çerçevesi hoşunuza gidebilir. Ayrıca kumaş artıklarını değerlendirmek için de harika bir yol.

MIKNATIS VE KAPİTONE

Mıknatıs ve Kapitone
Mıknatıs ve Kapitone

Bu kapitone fotoğraf çerçevesi ne kadar da sevimli! Standart çerçevelerden farklı olarak, bu çerçeve ayaklı halde kullanılmıyor. Ancak, arka kısmında mıknatıslı bantlar olduğundan buzdolabınıza yapıştırarak kullanabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here