Ana sayfa Patik Modelleri Tığ İşi Patik Örnekleri ve Modelleri

Tığ İşi Patik Örnekleri ve Modelleri

Yeni örgü tığ işi patik

Kış aylarında birçok kişi çoraplardan daha çok patiğe ihtiyaç duymaktadır. Patikler hem rahat hem de sıcak tuttuğu için geçmişten günümüze kadar gelmektedir. Genç kızların çeyizlerinde ve hediyelik ürünler arasında yer aldığı için tığ işi patik örnekleri ve modelleri neredeyse bilmeyen anneanne ve anne yoktur. Çeyizlik ürünlerde erkek tarafına gönderilen hediye bohçalarının olmazsa olmazı olan tığ işi patikler rengarenk ve desen desen birçok modelde yapılmaktadır.

Pembe tığ işi bayan patik
Pembe tığ işi bayan patik

Tığ işi patik örnekleri arasında yer alan ve son zamanlarda en yaygın olarak kullanılanı tıpkı bir babet ayakkabıyı andıran düğmeli modeller olmaktadır. Kalın iple örüldüğünde kışlık, ince iple örüldüğünde de yazlık birçok tığ işi patik örneği ve modeli bulunmaktadır. Kurdele ile süslenen tığ işi patik model ve örneklerini mi ararsınız, kışlık bot tarzında örülen modelleri mi arasınız, düz örüldükten sonra üzeri kanaviçe ile işlenen modeller mi ararsınız ne ararsanız hepsi tığ işi ile örülen pratik patik örnekleri arasında. Siz de beğendiğiniz modeli kolayca yaparak kızınızın çeyiz sandığına veya sevdiğiniz insanlara hediye edebilirsiniz.

Tığ işi patik örnek ve modellerinin yapımı oldukça kolay olduğu için ek kazanç sağlamak için yaptıklarınızı satabilirsiniz. Özellikle son yıllarda etnik kıyafetler ve desenler moda olduğu için tığ işi patik örnek ve modellerini buna göre seçerek siz de hem modayı yakalayabilir hem de bir geleneğin devam etmesini sağlayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here