Ana sayfa Moda Örgü Bayan Çanta Modelleri

Örgü Bayan Çanta Modelleri

çiçek motifleri işlemeli bayan çanta modelleri

El işleri günümüz moda dünyasında giderek önemli bir yer tutmaya devam ediyor. Örgü bayan çanta modelleri son yıllarda sayısı giderek artarak çoğalıyor. Günümüzde bayanların kullandığı birçok çanta modellerinin neredeyse hepsi örgü şeklinde hazırlanarak kullanıma sunuluyor. Tabi bunları isterseniz sizlerde evinizde yapabilirsiniz. Bu sayede hem güzel ve kullanım kolay bir çanta sahibi olabilir isterseniz de yaptığınız çantaları satarak gelir elde edebilirsiniz.

çiçek motifleri işlemeli bayan çanta modelleri
çiçek motifleri işlemeli bayan çanta modelleri

Tabi bu çantaların yapılması sandığınız kadar kolay değildir. İlk olarak nasıl yapacağınızı ve modelleyeceğiniz bilmeniz gerekiyor. Kullanılacak iplerin kalitesi de çantanın sağlamlığı için önemlidir. En son olarak da bu çantaların tutacak yerleri gene örgü ile mi yapacaksınız yoksa hazır olarak mı alacaksınız karar vermelisiniz. Bu sayede işiniz kolaylaşacaktır. Bayan çanta örnekleri arasından birisini seçerek çalışmaya başlayabilirsiniz. Başlarda biraz zorluk çekebilirsiniz ancak yapmaya devam ettikçe işi anlayacaksınız.

Çok farklı şekillerde örgü bayan çanta yapabilirsiniz. Penye ipi kullanarak örgü çanta yapabilirsiniz, Tığ işi ile de çanta yapabilirsiniz. Bu diğer çantalara göre biraz daha uzun sürecektir ancak ortaya çok güzel bir çanta çıkacaktır. Ayrıca boncuklu çantalarda yapabilirsiniz. Nasıl yapılacağı ve kullanılacak malzemeler hakkında bilgi almak için sitemizi inceleyebilirsiniz. El işi konusunda az çok bilgi sahibi olan bir bayan bu işleri çok kolay bir şekilde yapabilir. Güzel ve zarif çanta yapmak isteyenleri bekliyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here