Ana sayfa Bebek Örgü Modelleri Örgü Tulum Modelleri

Örgü Tulum Modelleri

Saç örgülü ayıcıklı örgü bebek tulum modeli

Küçük çocukları ne zaman görsem, her birine ayrı bir tulum giydiresim geliyor. Nedendir bilmem ama tulum giyen çocuklar bana çok daha şirin gelirler. O yüzden el işi dünyasında hanımların bu konuya çok önem vermelerini arzularım. Mesela kız çocukları için pembe, mor, lila renklerinden yapılan modeller, gerçekten de çok şık duracak. Örgü tulum modelleri ile en güzel şekilde hazırlayacağınız br el işi en az benim kadar sizin de hoşunuza gidecektir. Tabi ki sadece kız çocukları için renkler yok, aynı zamanda erkek çocuklar için de erkeklere özel renklerin olduğunu söylemem gerekiyor. İşin kısası çocuklar için tulumlar, bence büyüklerin el işlerinden çok daha önemlidir.

Saç örgülü ayıcıklı örgü bebek tulum modeli
Saç örgülü ayıcıklı örgü bebek tulum modeli

Yenilikleriyle canlı renkler ve hoş modeller sunan bayanların çalışmalarını da inceleme fırsatı buldum. Gerçekten de her biri diğerinden daha şık modeller olduğunu itiraf etmeliyim. İnternet sitelerinden de faydalanarak örgü tulum desenleri hakkında fikir toplayarak sitemizden sizlere de sunmak istedim. Belki benim gibi düşünen bayanlar için faydalı olur.

Değişik renkleri, farklı modelleri ve en güzel detaylarıyla çocuklar üzerinde harika duracağına inandığım örgü tulum örnekleri ile sitemizden sizlere yardımcı olarak bu konuda daha rahat davranmanızı sağlamak adına incelemelerim devam edecek. Ama tüm bunlara geçmeden önce sizin için toparladığım görselleri incelemenizi öneriyorum. Şahsım adına ben çok beğendim, belki de siz de çok beğeneceksiniz. İncelemeden karar vermeyin derim…

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here