Ana sayfa Patik Modelleri Patik Süslemeleri

Patik Süslemeleri

Örgü Bebek Patik Modelleri ve Örnekleri

Geçenlerde bir arkadaşımla ev oturmasına gitmiştim. Konu nereden geldiyse el işlerinde takılı kaldı, aslında kendi fikirlerimizi sunuyorduk. Ben o güne kadar en iyi patik modellerinin kendime ait olduğuna inanıyordum. Aslında bu konuda hâlâ özgüvenimin tam olduğunu söyleyebilirim. Ancak değişik konularda biraz çevrenin etkisinde kalmadığımı söylemem kesinlikle yanlış olacaktır. Yani buna etkisi altında kalma demesek de olur. Çünkü bahsettiğim konu daha çok patik süslemeleri ile alakalıdır. Bayanlar süse çok önem verirler. Özellikle de el emeği göz nuru bir şeyler yapmak isteyenler için bu konu çok daha önemlidir. Bu nedenle araştırmalarında farklı fikirleri değerlendirmekten gocunmadıklarını söyleyebilirim.

Örgü Patikleri Süsleme
Örgü Patikleri Süsleme

Arkadaşımla otururken yeni yaptığı bir patik modelini bana gösterdi. Tamam, ben bu konuda gayet iyiyim fakat arkadaşımın da benden eksik kalır yanı yoktur doğrusu. Patik modelinden ziyade dikkatimi çeken süslemeleri oldu çünkü en güzel patik süslemeleri arasında seçtiğim ve bence sizin de incelemeniz gereken bir süsleme idi.

Örneklerini sitemizden sizlere de sunarak bu konuda fikirlerimi ya da düşüncemi eleştirmenizi isterim doğrusu. Belki de ben çok abarttım. Patik süsleme örnekleri arasında arkadaşımın el emeğini de kendi el emeğimi de kattım, bunun yanında bir de internetten topladığım görselleri de sizlere sundum. Bakalım hangimizin daha hoşunuza gidecek ya da sizin fikirleriniz bu konuda nasıl olacak. Kim bilir, belki de sizin modelleriniz ve süslemeleriniz daha şık olacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here