Ana sayfa Örgü Modelleri Pike Takımı Dantel Örnekleri

Pike Takımı Dantel Örnekleri

derya baykal Pike takımı dantel örneği

Çeyiz eşyaları için özel olarak hazırlanmış ve birbirinden güzel pike takımı dantel örneklerine bu yazımızla birlikte ulaşabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında başlayan çeyiz hazırlıklarının vazgeçilmesi olan çeyizlik pikeler için özel olarak tasarlanmış dantel örnekleri, renk renk ve istenilen tarzda birçok genç kız tarafından tercih ediliyor. En sevilen modeller ise sade olarak tasarlanmış, gözü yormayan modellerdir.  Krem renginin en çok tercih edildiği çeyizlik pike dantellerinde, beyaz renginde vazgeçilmediğine değinelim.

derya baykal Pike takımı dantel örneği
derya baykal Pike takımı dantel örneği

Beyaz renk yastığın üzerine, koyu sarı ile işlenmiş dantel modeli, aynı şekilde pikenin de üzerine koyu sarı ile işlenmiş detaylar, gerçekten göze çok hoş geliyor. Beyaz rengin üzerine pembe renkler ile detay verilmiş pike takımı dantelleri, birçok genç kızın yatak odasında görmek istediği modeller arasında.  Beyaz üzerine koyu mavi renkle işlenmiş ayrıntılarsa, kullanmayı geçiyoruz, bakmaya bile kıyamayacakları kadar güzel. Bayanlar beyaz üzerine kırmızıyı çok yakıştırırlar, bu renk kombini ile oluşturulmuş ve üzerine ince detaylarla işlenmiş özel çizgileri olan pike modeline hiç kimsenin hayır demeyeceğini düşünüyoruz.

Yukarıda saydığımız örnek, pike takımı dantel modellerinin sayılarını çoğaltabiliriz. Ancak bu modelleri yazarak ne kadar anlatsak da yine görmeden ne kadar hoş olup olmadığını anlamak gerçekten zorlayıcı bir durum olsa gerek. Yazımızda paylaşmış olduğumuz resimler üzerinden, gözünüze ve zevkine uygun olan modeli seçip, ister kendiniz tasarlayabilir, isterseniz de satın alabilirsiniz.

Kaydet

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here