Ana sayfa Örgü Modelleri Fiskos Masası Dantel Örnekleri

Fiskos Masası Dantel Örnekleri

Yıldız Fiskoz Örgü Modelleri

Her evde olmazsa olmazlardan biri de fiskos masalara örülen dantellerdir ve bu danteller son derece şık ve dekoratif ürünlerdir. Fiskos masası dantel modelleri çok değişik tarz ve modellerde oldukları için genellikle seçimlerini de yaparken kararsız kalmak doğal olacaktır. Ancak, herhangi bir fiskos modelini değerlendirmeden önce evinizin dekorasyon stiline uygun bir modeli tercih etmeniz uygun olacaktır. Genel olarak kadınların en fazla tercih ettiği narin ve ince desenli modeller olurken, evi içinde muhteşem bir göz alıcı ürün olarak karşımıza çıkıyor.

Fiskos masası dantel örneklerinde genel olarak boncuk ya da pul gibi parlak unsurlar çok tercih edilmemektedir. Ancak böylesi bir modeli tercih etmeniz durumunda yalnızca uç yani etek kısımlarında uygulamanız daha doğru olacaktır. Fiskos masaları iki kişinin kullanabileceği sehpa niteliği taşımaktadır ancak bizler genel olarak bu masaları dekor olarak değerlendiririz. Dolayısı ile böylesi bir dekorun da dantel seçimi çok iyi olmalıdır. Fiskos masa örtüsü genel olarak yuvarlak olsa da siz bunu kare olarak da yapabilirsiniz.

Fiskos Masası Dantel Modelleri


Fiskos masası örnekleri arasındaki parçalardan ördükten sonra altına evin perde ya da halısına uygun bir kumaş yerleştirmeniz, evin dekorasyonunun daha uyumlu olmasını sağlayacaktır. Böylece ev dekorasyonu içinde bir bütünlük sağlanmış da olacaktır. Ayrıca dantel renkli ise altına beyaz kumaş koymak da modeli daha şık ve dikkat çekici yapacaktır.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here