Ana sayfa Örgü Modelleri Tiftik Hırka Modelleri

Tiftik Hırka Modelleri

Tiftik Hırka yapılışı

Giyildiği zaman pamuklara sarmalanmış hissi uyandıran tiftik hırka modellerini siz de kolayca örebileceksiniz. Özellikle belli markaların yüzde yüz tiftik iplikleri bu işlem için oldukça uygun. Şişle ya da tığla örülen tiftik hırka modelleri oldukça geniş bir yelpazeye sahip. Bolero tarzında, yerlere kadar uzanan salaş hırka tarzında, mini bir ceket tarzında olmak üzere çeşitlendirilen tiftik hırka modelleri herkesin tarzına hitap edecek birçok modeli bir arada barındırıyor.

Tiftik Hırka yapılışı
Tiftik Hırka yapılışı

Tiftik hırka modeli hayal dünyanıza bağlı olarak geliştirebilir farklı bir model de üretebilirsiniz. Örneğin kürkler bu yıl oldukça moda siz de mağazalardan kolaylıkla kürk yaka satın alarak örmüş olduğunuz tiftik hırka modeline monte ederek oldukça havalı bir hırka ortaya çıkarabilirsiniz. Biraz yaratıcılık biraz da hayal gücü ile oldukça şık taraşımlar yakalayabilirsiniz. Örmüş olduğunuz düz renk tiftik hırka modelinin yaka kısmına o ün giydiğiniz kıyafetin renklerinde broşlar takabilir veya üzerine işlemeler yaparak farklı bir örüntüye kavuşabilirsiniz.

İsterseniz kendiniz için isterseniz de sevdikleriniz için tiftik hırkalar arasından birini seçerek örmeye başlayabilirsiniz. Aile bütçesine katkıda bulunmak isteyen bayanlar tiftik hırka modellerinden örerek satış yapabilir bu sayede ek gelir elde edebilirler. Tiftikten örülen hırka modelleri ipin kalitesinden dolayı görkemli göründüğü için satış yapmanız oldukça kolay olacaktır. Tiftik hırka modelleri arasında bu yıl en göze çarpan detayı çok renkli olmasıdır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here