Ana sayfa Örgü Modelleri Tığ İşi Çam Ağacı Modeli Yapılışı

Tığ İşi Çam Ağacı Modeli Yapılışı

Tığ İşi Çam Ağacı Modeli Yapılışı

Tığ ile bir çok farklı örgü modelini biz hanımlar olarak yapıyoruz. Özellikle tığ işi havlı kenarı, tığ işi örgü patik modelleri, tığ işi oya modelleri gibi modelleri uygulayabiliyoruz. Bugün sizlerle farklı olarak Arzu hanımın değimiyle “Tığ İşi Çam Ağacıörgü modeli yapılışını paylaşacağız. Tığ işi çam ağacı örgü modelini yaptıktan sonra nerede kullanabiliriz diye kafanızda soru işaretleri olabilir. Bu örgü modelini, çam ağacı motifini çocuklarınızın yastıklarının üstüne süslemeye veya çocuk atkı, bere modellerini çok şirin bir şekilde süsleyebilirsiniz.

Bu çam ağacı örgüsünde Arzu hanım modelini yaparken lif ipiyle yünlü 3,5 ve 4 numara ip ile yaptığını belirtti. Sizlerde kullanacağız alana göre dilediğiniz kalınlıkta ve tipteki iple ile örgünüzü yapabilirsiniz.

Tığ işini seven hanımlar ayrıca sizlerle şiddetle önereceğimiz iğne oyası örgü modelleri kategorimizde ki yayımladığımız örgü modellerini de mutlaka inceleyin. Örgü Modelleri arasında ilk defa örgü modelini yapacaklar, örgüyü yaparken takıldığınız bir nokta, sorunuz olur ise konu sonunda yer alan yorum alanında paylaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here