Ana sayfa Örgü Modelleri Kolay Tığ İşi Bebek Patiği Örülüşü

Kolay Tığ İşi Bebek Patiği Örülüşü

16.796 okundu
1Tığ İşi Bebek Patiği Yapılışı
Bugün sizlerle, yukarı paylaşmış olduğumuz örgü modeli fotoğrafında yer alan kolay tığ işi bebek patiği nasıl örülür video anlatımı paylaşacağız. Şirin mi şirin bebeklerimiz için, siz anneler, babanneler ve anneanneler için kolay bir şekilde bu örgü modelini yapabilirsiniz.Örgü modelini yaparken negro isimli ip markasının siyah rengini ve 4 numaralı ipi kullanıldı. Daha farklı bebek patiği modellerini incelemek isteyenler; kız bebek patiği çeşitleri , el örgüsü bayan patik modelleri , tığ işi patik örnekleri konularını incelemenizi önermekteyiz.

Bu konumuzda paylaşmış olduğumuz kolay bebek patiği örneğinde süsleme olarak ufak tahta düğme kullanıldı. Bizim size önerimiz çocuklarımızı mümkün olduğunda yutabilecekleri ufak düğme gibi cisimlerden uzak tutmak gerek. Bu sebepten dolayı düğme haricinde örgü motiflerle süsleme yapabilirsiniz ya da şahsi fikrim en güzel sade olması. 🙂

Şimdi hanımlar tığ ve ipimiz hazırsa kolay bebek patiği örgüsünü video anlatımıyla birlikte yapmaya başlayalım. Örgü modelini yaparken takıldığınız herhangi bir nokta olur ise yorum olarak yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Tığ İşi Bebek Patiği Videolu Yapılışı
1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here