Ana sayfa Örgü Modelleri Yeni Yelek Modelleri ve Örnekleri

Yeni Yelek Modelleri ve Örnekleri

Genç Kız El Örgü Yelek Modelleri (2)

Yaz mevsimi kendisini göstermeye başlayınca hırkalar ve montlar artık eski yerlerine geri döndü, giyilmemeye başlandı. Bunun yerine yelekler daha ön planda olmaya ve tercih edilmeye yüz tuttu. Tüm bu sebeplerden dolayı birçok bayan yeni yeleklere göz atmak ve satın almak istiyor ya da kendisi hazırlamak için uğraşıyor. Biz de sizlere yeni yelek modelleri ve örnekleri sunmaya karar verdik.

Genç Kız El Örgü Yelek Modelleri (2)
Genç Kız El Örgü Yelek Modelleri (2)

2016 yılı itibari ile çıkan ve çok satılan ya da çok dikilen yelekler sayesinde siz de hem sırtınızı sıcak tutacak ve hoş bir görünüm sağlayacak moda ürününe sahip olacaksınız. Yelekler rahatlığı ve şıklığı ile dikkat çekmeye devam ederken yeni yelek modelleri de göz kamaştırıyor. 2016 yılının yaz mevsimi boyunca yelek modasında daha çok tığ işi yelekler ön plana çıkıyor. Tığdan yapılan yelekler daha ince bir yapıya sahip olduğundan dolayı ve yün ürünler gibi terletmediği için bayanların gözdesi olmuş durumda. Geniş kollu ve ince kollu yelekler arasından da en çok geniş kollu yelekler tercih ediliyor.

Bu sene yelek konusunda bayanlara model seçenekleri dışında renk seçenekleri de sunulmaya başlandı. Yaz mevsimine yakışacak olan ve kıyafetlerinize de uyum sağlayacak rengarenk yelekler bu senenin göz bebeği oldu. Yeni yelek örnekleri arasından bir seçim yaptıktan hemen sonra kendi renginizi seçip tığınızı elinize alarak kolları sıvayabilir ve muazzam yelekler ortaya çıkarabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here