Ana sayfa Bebek Örgü Modelleri Çocuk Yelek Modelleri

Çocuk Yelek Modelleri

En Güzel Çocuk Örgü Yelek Modeli

Bu yazımızda sizler ile en güzel ve en şirin çocuk yelek modellerini inceleyeceğiz. Kışların vazgeçilmesi olan yelekleri çocuklarımızın hasta olmaması amacıyla, sıcacık tutsun diye birbirinden tatlı modelleri sizler için araştırdık ve bulduk. Bu modelleri içerisinde ilki; kolları beyaz iple örülmüş, ön ve arka tarafı ise mavi arası beyaz şeklinle sıra halde örülmüş. Yani 3 sıra mavi 1 sıra beyaz şeklinde örülen bu yelek erkek çocuklar için çok  güzel bir model. Aynı modeli mavi yerine pembe kullanarak kız çocukları içinde hazırlayabilirsiniz.

Çocuk yelekleri içerisinde diğer modelimiz ise, bembeyaz bir iple örülmüş yeleğin üzerine uğur böcekleri tasarlamak, kırmızı renkteki uğur böceklerin üzerine siyah noktacıklar koyarak çok güzel bir yelek tasarımı ortaya çıkarırsınız. Başka bir modelimiz, ise yine beyaz yeleğin üzerine açık pembe renkler ile, küçük küçük kelebekler tasarlanarak çok güzel bir yelek modeli daha ortaya çıkarabilirsiniz.

Çocuk Yelek Örgü Örnekleri

Birbirinden tatlı yelek modellerine devam ediyoruz. Bir diğer modelimiz olan ön kısmının bir tarafı beyaz, bir tarafı kırmızı olan modelin, beyaz olan kısmına kırmızı çiçekler, kırmızı olan kısmına ise, beyaz çiçekler çizip. Yine beyaz kısma kırmızı düğme, kırmızı kısma ise beyaz düğmeler tasarlayarak çok güzel bir görüntü oluşturabilirsiniz. Düğmeleri satın düğme değil, şiş ile yapın sadece göstermelik düğme olacak buna dikkat etmelisiniz. Verdiğimiz örnekler daha da çoğaltılabilir, siz gözünüze hangi model hoş geldiyse, onun örme işlemini yapabilirsiniz.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here