Ana sayfa Örgü Modelleri Değişik Bayan Şal Modelleri

Değişik Bayan Şal Modelleri

2017 Örgü Şal Örnekleri

2015 yılının sonlarına doğru hayatımıza giren en önemli aksesuar çeşit çeşit şallar oldu. Şallar, boyunluklar, üçgen kesim, uzun kesim bayan şal modellerinde her tarza uygun bir şal bulmak mümkün. Değişik Bayan Şal Modelleri arayan bayanlar için el işlemeli şallar veya yazmalardan yapılmış şallar hemen imdada yetişmektedir.

Bayanlar kimi zaman boynuna kimi zaman omuzlarına sardıkları şallar ile giyim tarzını zenginleştirmektedir. İster örgü olarak kendi emeğinizle öreceğiniz şallar isterseniz de desenli kumaşlardan üretilmiş hazır şalları kullanarak sizde farklı bir stil yaratabilirsiniz. Bayan şallar oldukça geniş yelpazede kullanılmaktadır. Gelinlik kızların çeyizinden tutunda, abiye kıyafetlerle beraber kullanılan şallara boynu tamamen saracak salaş bir tarz yaratacak şallara kadar kullanım alanı oldukça çeşitlidir. Her türlü giysiyi tamamlayacak özellikle şalları kolaylıkla kendinizde yapabilirsiniz. İnternet siteleri veya örgü dergilerinde uygulamalı yapım aşamalarını uygulayarak kendi şalınızı siz de örebilirsiniz.

En Farklı Örgü Şal
En Farklı Örgü Şal

Şal modelleri 2016 yılında genellikle boyunluk olarak kullanılmak için örülen rengarenk şal modelleri ile dolu. Özellikle kış aylarında genç kızlar boyunlarına kıyafetlerine uygun şal takarak dikkat çekici bir görünüme kavuşmaktadır. Hobi marketlerde satılan kasnaklar ile kolaylıkla şal örebilir birazda hayal dünyanızı modele yansıtırsanız size özgü farklı bir şal yapabilirsiniz. Bu konu hakkında sizlere örnek vermek gerekirse; ördüğünüz şalın üzerine etnik renk renk motifler işlerseniz sadelikten uzak her kıyafetle kullanılabilen bir şal yapabilirsiniz.

Değişik Bayan Şal Örnekleri

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here