Ana sayfa Kendin Yap DIY Evde Şık Yüzükler Yapın

Evde Şık Yüzükler Yapın

Merhabalar, söz konusu Kendin Yap (DIY) olunca modayı takip edenler için evde kendinizin de yapabileceği evde yüzük nasıl yapılır konusuna değineceğiz. Sizlerde basit yöntemler ile evde kendiniz şık yüzükler yapabilirsiniz.

BONCUK VE DERİ

BONCUK VE DERİ

Bu deri yüzüğün yapımı bir öncekinden kolay. Bunun için ihtiyacınız olan deri kordon, demir halka ve parlak boncuklar. Kordonu yuvarlak haline getirin, boncuk ekleyin ve demir halkaları takın. İşte hazır.

IŞILDAYAN YILDIZLAR

IŞILDAYAN YILDIZLAR

Yıldız motifli bir yüzük ne kadar tatlı olur değil mi? Yapmanız gereken delgeç yardımıyla yıldız motifi elde etmek. Delgeç yoksa elinizle yıldız şekilleri kesebilirsiniz. Ardından sim ve yapıştırıcıyı karıştırın ve yıldızı yüzük boşluğuna ekleyin işte bitti!

ÇİÇEK

ÇİÇEK

Bu kendin yap yüzüğü tasarlaması çok eğlenceli. Bunun için arka yüzü pütürlü olan uzunca bir deriyi şerit şeklinde kesin. Spiral şekillerle çiçek elde edene kadar düzenleyin. Yaprak ekleyin ve yüzün boşluğuna yapıştırın. İsterseniz ortasına küçük bir deri parçasını süs olarak koyabilirsiniz.

İNCİ ÇİÇEĞİ

Fashion Mode Styling Outfit DIY

Bu da başka bir çiçekli tasarım. Bu proje için deri katmanlarını yaprak şeklinde kesip dikin. Son olarak ortasına inci ekleyin ve bunu elastik parmak bandına dikin.

KATLI ÜÇGENLER

KATLI ÜÇGENLER

Daha şık ve özgün bir tasarım istiyorsanız bu tam size göre.Bunu yapmak için deri üçgenlerini endüstriyel yapıştırıcı kullanarak katmanlar halinde yapıştırın. Yüzük boşluğunua inci ya da başka süslemeler ekleyebilirsiniz.

TUĞLA DESENİ

TUĞLA DESENİ

Şık bir tasarımı olan bir başka kendin yap fikri. Bunun için deriyi şeritler halinde kesip, yüzük boşluğuna uyan bir parça kartona yapıştırın, fazla deri parçalarını kesin ve işte hazır! Eğlenceli ve kolay! Bu tasarım için şeritler halinde deri kesmek yerine, kare deri parçaları da kesebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here